• 1862'de kurulmus guney avustralya merkezli bira sirketi.
  • guney avustralya'nin birasi. sundugu farkli tatlar ve alkol yogunlugu ile her bira severin damak tadina hitap eder. ale bira yapar coopers. mild ale ile baslar bu yolculuk, %3.5 alkol oraniyla. ardinda pale ale, sparkling ale, dark ale ve stout ale gelir. kucukten buyuge dogru siraladim. ayni zamanda bu sira mevsimsel olarak da kullanilabilir. ilkbahar yaz mild ale, hava cok sicak olmadigi surece pale ale. sonbahar ve kis aylarinda ise sparkling ale, dark ve stout ale icilmelidir. stout ale, guinness'den daha iyidir.
  • kitleri sayesinde biralarını evde yapıp deneyebiliyoruz.
  • eski usul tahta ficilarda bira da ureten firma. http://www.coopers.com.au/
  • bundan böyle her cuma zebra barda 23.00da sahne alacak olan grup
  • yakın zamanda ankara ortamlarında keyifle dinleyeceğimiz müzik grubu.
    not: evet, groupieleri olmak için ön sipariş verdim.
  • 25 ocak 2008 saat 23:30'da ankara'da zebra bar'da sahne alacak grup
    hastasıyız
  • üretimi %100 doğal, pastörize ve filtre edilmemiş ve dibindeki maya tortusuyla dünyada ün salmış biralarıyla avustralya'da %100 avustralyalı kalmış tek bira üreticisi... 1862'den beri hala tahta fıçılarda olgunlaştırdıkları biralardan en güzeli baharatlı tadıyla coopers sparkling ale ile hafif kahve ve çikolata nüanslarıyla son derece karakterli bir bira olan coopers best extra stout'tur.. toplam 11 çeşit birası vardır.. geçtiğimiz günlerde sabmiller'ın fosters'ı satın almasıyla avustralya'da avustralya sermayeli en büyük bira üreticisi konumuna gelmiştir.. bir de biraları buraya gelse de istediğimiz kadar içebilsek
  • yaklaşık 2 yıldır lager'ini yapıyordum, stokta bulunmadığı için ilk sefer pilsener denedim, sanıyorum tekrar lager kurmayacağım.

muazzam!
hesabın var mı? giriş yap