şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle garipliklerin yaşandığı pis kokulu yer.

"bir takım yeni sistemlerden dolayı artık buradan entry'leri silip canlandıramıyoruz maalesef. yeni çöp ekranından olur ama."

yeni çöp ekranı dediği yer beta. zorla beta'ya geçirtmeye mi çalışıyor ssg anlamadım.
  • evde sürekli biriken ve belirli aralıklarla yok edilmesi gereken maddeler
  • artık çalışmamaktadır. sebebi de buymuş: "bir takım yeni sistemlerden dolayı artık buradan entry'leri silip canlandıramıyoruz maalesef. yeni çöp ekranından olur ama."

inanmayıp denediğinizde şöyle diyor: "olmuyor, olamıyor"

betaya geçmektense o sarı ışığa alışırım ben sorun değil. ama aynısını mesajlara da uygulamaya kalkarlarsa (bir takım yeni sistemlerden dolayı artık buradan mesajlarınızı okuyamazsınız maalesef. yeni mesaj ekranından olur ama.) yazarlardan epey tepki çekeceklerdir.
  • icognito pencere açıp betada boşalttığım şey. sonra eski ekşisözlüğe geri dönerek entarilerime devam etmekteyim.
  • eski haline dönmüş pis kokulu yer. eski siteden eskisi gibi silebiliyoruz artık. ayarı verdim ssg'ye. dedim düzen bozma. abi kusura bakma dedi geri aldı sistemi. canıms.
  • (bkz: olmuyor olamıyor)

sevgili sözlük ...rasyonu ya da her ne boksanız... beta site dediğiniz boka bu naneyi boşaltmak için insanların gireceğini falan düşünüyorsunuz sanırım...

(bkz: sike sürülecek akıl)

dünya üzerinde yeterince verimli tasarlanmış ve yeterince iyi kodlanmış her alternatif/yan proje kullanıcılarını kendiliğinden çeker zaten. sözlüğe verdiğim goo.gl bağlantılarından da gördüğüm üzere tıklayanların %10'u bile beta'dan gelmiyor. üstelik bu durum beta'ya bir kere bile girilse çerez temizliği yapmadan eski şık hale dönülememesine rağmen geçerli.

kısacası, yarrak gibi site kodlamışsınız; bi' de insanlara şark kurnazlığı numaralarla dayatmaya çalışıyorsunuz...
  • şuraya niye bi tane arama fasilitesi konmaz anlamam hiç.
  • eskiden hic yoktan copteki entry'leri gorebiliyorduk.

yeni sistem nasil bir seyse artik, gormemiz bile mumkun degil. oyle bosluga bakiyoruz. yedik biz o yeni sistemi.
  • bir süredir "ben" zımbırtısında birşeylerin eksikliğini hissediyordum. meğer çöp yokmuş. nerde lan bu çöp?
  • ssg bey'in beta kullandırmak için başvurduğu sinsi yönteme alet olmuş çok değerli butonumuzdur. neyse ben silmeyeyim o zaman kalsın öyle.