şükela:  tümü | bugün
  • daha edepli yazması gereken iyi parti troll'ü yazar.

kendime not olsun diye açtığım nadir başlıklardan biri olan (bkz: iyi parti'nin asla ittifak yapmayacağı parti) başlığına içinde hakaretler olan ve kendinden emin bir entry girmişti.

daha sonra sildiği için ekran görüntülerini paylaşıyorum:
    ilk kısım
    devamı

kendisi iyi parti'nin chp ile ittifak yapmayacağına o kadar emindi ki, ta ki (bkz: millet ittifakı) açıklanana kadar. silip kaçtı.

ben şimdi kendisine soruyorum: iyi parti'den kaç para maaş alıyorsun troll'ük için?
  • ne hikmetse kendisinin ikidir 00:00'da girilmiş entrylerine denk geldim. tabi ki ikisi de ince aleyhine "sözde" akşener lehine. buna lafım yok, olabilir. ama gelin görin ki "sözde" iyi parti güzellemeleri yapan bu sevgili yazarımızın daha ilk günlerden beyni yanmış ve şu sözler dökülmüş klavyesinden.

" beynim yandı sabahtan beri, tayyip kazansın bu iş huzur içinde çözülsün kıvamına geldim, bana bir süre müsade. "

yani iyi parti trolü demek dahi doğru olmayabilir, ne olduğunu allah bilir.

bir de bir entry elli başlığa kopyalanmaz ki be anacım. bu kadar yırtmayın kendinizi sesimizi duyuracağız, propagandamızı yapacağız diye. :)
  • nick altıma ilk entry olarak, insanların samimiyetini ve ne demek istediğini böylesine kötü niyetle manüple eden bir yorum gelmesi beni üzdü. kötüsünüz lan kötü. kalbiniz kötü.

fikir tartışması, eleştiri kritik yapıyoruz, inandığımız şeyleri ifade edip yorumluyoruz, onlarca mesaj geldi, tartıştık konuştuk güzel güzel.

sen niye böyle yaptın şimdi? sen ne isen ben de oyum işte. niye etiketleme peşinde abuk subuk hallere giriyorsunuz anlamıyorum. şaka o cümle şaka, yoruldum demek istedim bütün gün sözlükte takılıp onlarca güzel insanla yazışınca, yüzdeler hesaplar seçmenler falan derken öğhh oldum oruç oruç. tayyip'ten kurtulucaz heyecanı oldu birazcık yazıştık işte ne var bunda, insanı neden pişman ediyorsunuz. tüm entrylerime doğru düzgün göz atmış olsanız şunları söylemeniz mümkün değil zaten. ne sığ insanlarsınız.

bu troll geyiği gerçekten azalarak bitmeli, gece 12'de girilmesinin sebebi de gayet basit, yazdıklarımı daha çok kişinin okumasını istiyorum, hepsi bu. kirletmedik platformu, değer kattık, fikir tartıştık, şahsileştirip insanlara saldırmadık, kaliteyi düşürmedik.

söylemiş miydim, kötüsünüz, kötü kötü. yapmayın böyle. keyfim kaçtı. yapmayın.
  • iyi parti trollüğü kisvesi altında, alttan alta akp'nin kazanacağı ile ilgili algı yaratan yazarımsı. yoksa her gece muharrem ince başlığı altında ortalığı bulandırmasının anlamı ne...

fikir tartışmasıymış, bilmem neymiş, bunlar da işin paravanı. geçiniz...
    gece 00.00'da ince eleştirisi, ince oylarını akşener'e devşirmeye çabalaması, sonraki gece çıkıp "tayyip kazanacak" falan yazması, her entry'sinde daha önce yazdığı algı yaratma nitelikli entry'lerine bağlantı vermesi falan, hepsi amaca uygun.

o nedenle, kafa sağlığı için;

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • sözlüğün
    yorumlarını sevmediği, beğenmediği, işine gelmediği için yazarına gıcık olduğu ve karşı fikir beyan etmekten aciz insanlar tarafından nasıl kirletildiğine şahitlik etmemi sağlayan nick altım. trolünüz batsın, etiketleme sevdanız batsın, siktirin gidin lan bu sözlükten çapsız herifler.

onlarca entry içinde sadece bir cümleyi cımbızlayıp algı yaratmaya çalışmak nasıl bir ezikliktir.

sizin gibilerde kafa olsa zaten iki tane lafı cımbızlayıp böyle şahıslara saldırmaz, adam gibi yorum yapar, fikirleri tartışırdınız. sen engelle zaten bir zahmet, işe yaramaz oksijen israfı, yobaz.
  • 16 senedir hiçbir derde deva olamamış bir partinin yandaşları tarafından eleştirilen zati muhterem.

zaten kafa olarak akp den farklı olsaydınız oy verdiğiniz parti sonuç alırdı 16 senede bir kere bile olsa.
  • ülke sosyolojisinden haberdar olduğu belli olan ve rasyonel gerçekler üzerinden muharrem ince'nin değil, meral akşener'in 2.tura kalması gerektiğini düşünen yazar. ürettiği argümanlar da gayet mantıklı ve hepsine katılıyorum.

chp'nin hayrı olsa 16 senedir olurdu. yıllardır akp-chp rekabetinden kazanan kim olduysa bunda da çok büyük ihtimalle o olacak. muharrem ince gibi başarılı bir adaya rağmen..