şükela:  tümü | bugün
 • adana'da, inönü parkı karşısındaki bir köşesi burger king, diğer köşesi teknosa olan sokağın içinde otopark dibinde büyük bir kırtasiye. fiyatlarının piyasaya göre çok uygun olduğunu neredeyse tüm adana bilir. bu sebepten o sokak içerisinde neredeyse 10 tane kırtasiye daha vardır ve hemen hepsinin isminde "copy" bulunur. copy market, copy center, öz copy* gibi. çakallar bilmeyeni kandırmaya çalışır ama dediğim gibi neredeyse tüm şehir bildiği için copy tıklım tıklımdır.

  sonuç bölümüne gelirsek piyasa fiyatı 70 tl olan, hepsiburada'da 55 tl'ye satılan ihtiyaç kpss setini 37,5 tl'ye alınca bir teşekkür entry'si gireyim dedim. adamlar işi biliyor..
 • adana'da bulunan bu mekanda kitaplar o kadar ucuzdur ki insanın aklına ister istemez başka şeyler getiriyor. ulan nerden geliyor bu kaynak?
  normalde 38 tl'ye alınan bir kitap burada 18 tl... ucuzluk olur da bu kadarı nasıl oluyor? öyle üzümünü ye bağını sorma olayı var ama; insan düşünmüyor da değil hani.
 • dropbox'a rakip bir online dosya depolama ve paylaşım servisi. yeni kullanıcılara 15gb alan vermekte. ayrıca kısa bir süre boyunca*, sizin öneriniz sonucunda üye olan her yeni kullanıcı için 5gb alan veriyor. hem size, hem de yeni üye olan kişiye. web arabirimi ve mobil app'leri de oldukça kullanışlı ve cici görünümlü.

  20gb alan için buradan buyrun

  edit: copy hesabınızı twitter hesabınıza bağlarsanız, 2gb alan daha kazanabilirsiniz.
  edit 2: yeni kullanıcılara verilen alan 5gb'dan 15gb'a çıkmıştır.
 • arkasında barracuda networks bulunuyormuş.
 • ing. (gazetecilikte) 1. haber malzemesi 2. basılacak haberin kendisi
 • aynı zamanda sağlam bir dropbox rakibidir. 1,4mb'lık android uygulaması ile kamera fotoğraflarınızı yedekler. aynı zamanda ios, mac os x, linux ve windows sürümleri de mevcuttur.

  http://goo.gl/lmli2 adresinden kaydolursanız bana da 5gb yer kazandırmış olursunuz.
 • çıkalı bir ayı biraz geçen çevrimiçi depolama/yedekleme servisi. kullanıcılara sunduğu 15gb alan dışında her tavsiye ettiğiniz kullanıcı için halen +5gb vemekte. geçen gün kullanıcılara gönderdikleri bir mesajda, bu sayede bir kullanıcılarının yaklaşık 5tb bedava depo alanına ulaştığını bildirdiler.

  bu bir aylık sürede sistemlerinde herhangi bir yenilik olmadı. kanımca daha fazla popüler olması için özellikle geliştiriciler için api desteği sunmaları gerekiyor. böylece mobil app'lerde dropbox, google drive, box, vs. dışında copy de kullanılabilir.

  bunun dışında, facebook ve bilimum farklı platformda "copy – better than dropbox" şeklinde reklam yapmaya devam ediyorlar. referans sistemi sonucu sundukları +5gb'lık alan daha ne kadar devam eder bilemiyorum; ancak hazır devam ediyorken alanınızı ne kadar arttırabilirseniz o kadar iyi.

  20gb alan ile üye olmak için: https://copy.com/?r=qz2wzo (+5gb size, +5gb bana olacak sekilde)

  edit: bedava alan miktari guncellendi.
 • developer apisi yakın bir zamanda çıkacak olan yedekleme servisi. destek ekibiyle yaptığım bir yazışma şu şekilde:
  ------------------------------------------------------------------------------------
  amorphis
  apr 06 14:19 (cot)

  hi there,

  first of all, i'd like to thank you for this awesome product. i am using copy for my daily needs, and so far i am very pleased with it.

  i have a question though, are you planning to release a developer api, so that copy can be integrated in third-party apps? i think this would be great and will help making copy more popular amongst other online storage services, i.e. dropbox, box, google drive, etc.

  all the best,
  -amorphis
  ------------------------------------------------------------------------------------
  jared knotts (copy)
  apr 08 08:42 (cot)

  hello amorphis,

  great to hear that you are enjoying copy! we will be releasing a developer apı in the near future.

  thanks,
  -jared
  ------------------------------------------------------------------------------------
 • mac için olan uygulaması 10.7 altına, yani snow leopard'a destek vermemektedir. gerçi milleti üye yapıp kazanılan tonla alan sağolsun insana 10.8 bile yükletir bu canavar.
 • allah razı olsun dropbox çok işimi gördü ve görmekte. amma ve lakin mütevazi müzik arşivimi korumayı bu cengavere teslim ettim gün itibariyle. 10 gb alanla başlamak hiç de fena değil diyorsanız buyrun burdan yakın: https://copy.com/?r=zk0vyp