şükela:  tümü | bugün
  • oti holding iştiraklerinden olup, 1994 yılından bu yana rusya merkezli faaliyet göstermekte olan bir turizm seyahat şirketidir.

http://www.coral.ru/
  • 2008 yılından beri ukrayna'da da faaliyet göstermekte olan tur operatörüdür.
    http://www.coraltravel.ua/
    rusya'da 28, ukrayna'da 6 ve belarus'tan 20 destinasyona uçuş gerçekleştirmedir. her sene starway tourism awards adı altında tüm acentelerinin katılımıyla gerçekleştirdikleri bir ödül töreni gerçekleştirmektedirler.
  • rusyadan tropikal ada ülkelerine çok uygun fiyatlara götüren firma. tabiki özel teklifleri yakalar ve denk getirirseniz.

özel tekliflerden satın alırsanız 500 dolara uçak bileti + herşey dahil 4 yıldızlı hotellerde, dominik cumhuriyeti-panama-meksika vs tatil yapabiliyorsunuz.

tabiki moskova acentalarından bahsediyorum.
  • türkiye de kullanmayın kullandırtmayın. tatilinizi gezinizi resmen kabusa dönüştüren rehber şöför ve otobüs 3lüsü bunlardadır. özellikle kapadokya seyahati için düşünmeyin bile.
  • tüketici hakları mahkemesine verdiğim firma. oteldeki çiyanları ve karafatmaları size anlatamam. arayıp videoları var dediğimizde cevap bile veremeyen tur operatörümsü yer.
  • klasik ege akdeniz turuna katildigim firma. benim denk geldigim rehberleri gayet iyi ve yardimseverdi, firma politikasinin onceden cok basarili olmadigi ve artik degistigi bilgisini aldim, muhtemelen baslik altindaki olumsuz yorumlar da bundan kaynakli. bu arada fiyat olarak da cok uygun, kaldigimiz otellerin bir cogu cok iyiydi, daha once sorun yasanan otele tekrar kesinlikle goturmuyorlar, bu tur turlarda problem yasanma ihtimali cok yuksek, cunku tur kapsaminda 4 ayri otelde konaklama ve sayisiz tekne gezisi var, plan dışı bir sey ne kadar onlem alinsa da yasanabiliyor. benim katildigim turda emekli sendikasindan bir suru insan vardi, cok yorulduklari icin turun son duragi antalya’ya gidilmemesini istediler, tabi bir kisi bile mutabik olmasa tur programi aynen uygulanmaya devam ediyor neyseki:) bu arada bu organizasyonu kendiniz yapsaniz en iyi ihtimalle iki kati masraf yaparsiniz, sorulari olanlar yesillendirebilir, rehberlere ulasabilirim. son olarak coral travel benim degil, turu (bkz: hmstatil) uzerinden aldim, rehberler birol bey’e ve elisa hanima buradan tesekkurler :)