şükela:  tümü | bugün
 • los angeles clippersın bu sezonki çıkışlarının sebeplerinden birisi ... 1979 doğumlu ... 1.98 boyunda ... sg, sf pozisyonlarında oynıyabiliyor .. skora katkısı yadırganmıyacak ölçüde ... maymundur azcık ... 2001 slam dunk yarışmasında takla atarak smaç koymuştur ... acaip anlarda smaç yapar aley-oop larda görev alır ... sıçrama yeteneği üst seviyededir ...
 • nba de en cok tuttugum oyunculardan birisi, tabi bunda nba deki oyunundan cok, onun duke deki kolej yillarindan gelen hayranligim on plandadir. nba deki performansi beni kendi nba dunyamdaki en buyuk hayal kirikliklarindan birisine ugratmissada slam dunk larda boy gostermesi bununlada yetinmeyip iste be corey maggette bu dedirtmesi biraz olsun teselli kaynagi olmustur. hala umudumu kaybetmemis olup bir gun bu adamin cok buyuk isler yapacagina inaniyorum.
 • yeni sezon için utah jazz'le anlaşan basketbolcu.
 • sezon başında utah jazz ile anlaşıp takımdan ayrılmak istemesine rağmen, ona önerilen konrat match edilip takımda* kalması sağlanmıştı. bunun ne kadar doğru bir hareket olduğu, bu sene daha da belirgenleşen iyi oyunuyla kanıtlandı denebilir. son 3 senedir muazzam bir ilerleme içinde.
 • kenyon martinin bomboş turnikede çok iddiasız bir pozisyonda çok sert bir faul yaptığı tutup yere savurduğu adam. bu aslan da altta kalmadı gitti çaktı bi tane helal olsun. sahalarda görmek istemediğimiz hareketler bunlar tabi ama martin dallamasının öyle bir faul yapmasına ben bile oturduğum yerden sinirlendim bir hıncal uluç edasıyla.

  ayrıca bu senenin formda oyuncularından birisidir. severek takip ediyoruz kendisini.
 • çenesi boyunca bıraktığı sakalın acaip yakıştığı, nbain en yakışıklı zıplaklarından
 • bir suredir ilk bes cikmamaktadir.
 • normal sezon maçlarında en çok faul çizgisine gitme istatistiğinde başa güreşen oyuncu.
  lig içinde kobe bryant, ıverson, tim duncan, dwayne wade gibi oyuncular olduğu düşünüldüğünde bir de bunların takımların ilk opsiyonları olması ve hakemlerin bu oyunculara düdük çalarken elini korkak alıştırmadığı göz önüne getirilirse istatistiğin değeri daha net anlaşılıyor. hem atletik hem güçlü olduğu için potaya yaptığı yüklenmeler umumiyetle faul ile kesiliyor. temel eksiğinin oyun içinde konsantrasyon kayıpları yaşaması olduğunu düşünüyorum. zaman zaman sazı eline alırken zaman zaman araziye uyuyor. bu sene elton brand'in olmaması sebebiyle takımın ilk opsiyonu olup iyi bir sene geçirmesi bekleniyor.
 • tsi bu sabaha karsi clippers ile lakers arasindaki macin ucuncu ceyreginin sonunda tek elle kendi sahasindan attigi basket ile senenin en guzel hareketlerinden birini yapmis basketbolcu.

  edit: hlatguth linki de verdi. sagolsun.

  http://www.youtube.com/watch?v=t7olana16ca
 • tek elle attığı $uttan sonra kaan kural dan çıkan sesleri duysaydı , eminim o $utu atmayı dü$ünmezdi bile.

hesabın var mı? giriş yap