• yarasın hakkıyla kazanmış çomarlar ve kapalı karıları kudurabilir.
  • sermayesiz bir iş için çok temiz para. toprak olup çürüyecek bir vücudu hala diriyken paraya çevirmek lazım. tebrik ediyorum bu içerik üreticisi hanımefendiyi.
  • arz talep ilişkisi.

iyidir, kötüdür buna ben karar verecek değilim. haksız kazanç desem neye göre haksız kazanç diyecekler çıkabilir haklılar da.

önemli bir nokta var bu tip işlerin büyük bir sosyal patlamaya sebebiyet vereceğini düşünüyorum.

dünyanın en büyük şirketinin ceosu tim cook 2021'de 100 milyon dolar kazanmış. https://webrazzi.com/…a-98-73-milyon-dolar-kazandi/

bak apple diyorum, son kullanıcı elektroniğini karlılık olarak domine eden bir şirket.

samsungun eski ceosu dj koh(ki bu şirket batsa dünya ekonomisi ağır yara alacak kadar kritik işleri var)
    https://www.chip.com.tr/…-para-kazaniyor_99193.html

10 milyon dolar

bakın bunlar belki de dünyanın en güçlü iki şirketinin ceolarının maaşları

ne idüğü belirsiz only fans ünlüsü 9 ayda 10 milyon dolar kazanmış. bu işin bir mantığı yok. bu işin bir sürdürülebilirliği yok.
    bu arkadaşın ekonomiye katkısı ne, dünyayı ne manada ileriye götürmüş? düşük zekalı adamların paralarını cukkalamak yasal olmamalı çünkü bu iş küresel bir problem.

türkiye bu işin cılkının çıktığı bir yer ancak dünyada da çok farklı değil. soruyorum size ekonomiye katılmasını istediğimiz kadınlar biraz da güselse niye tıp, mühendislik vesaire alanları ile uğraşsın? zaten dünya resesyona gidiyor. enflasyon almış başını gitmiş.

sadece kadınlar değil, bu kafayla, bu düzenle herkes katma değerli işleri bırakır kolay para kazanma yöntemlerine yöneilir.

bu iş bir gün patlayacak ama ne zaman patlayacağı meçhul.
  • bunu yazacağım aklıma gelmezdi ama bazen kadın olmadığım için kendimi çok şanssız hissediyorum. öyle böyle değil..

bunlar nasıl paralar, nasıl hayatlar ya? biz ne bok yemeye yaşıyoruz?
  • ablamız potansiyelini fırsata dönüştürmüş. internet çağında dünyaya gelmiş olması ise ikinci bir şans faktörü.

(bkz: girişimci kafası)
  • helal olsun denilen para.

"kamerada soyunup para kazanıyor!" demeyin bence. zor iş. helal olsun.

edit: birader ne diye kızıyorsunuz bana? onlyfans orada. eğer cesaretiniz varsa soyunun ve geçin kamera karşısına. bana kızanlardan 1 tanesi bile yapamayacak. adım gibi eminim.
  • türk kızı yapsa orospu dersiniz. bu kız yapınca "emekçi" olmuş. gözümle güldüm başlıkta yazanlara.*
  • öğretmenin, doktorun, işçinin, emeklinin, memurun aldığı üç kuruş maaşa laf eden sik beyinli ekşiciler tarafından "helal olsun, kıskanmayın vs" şeklinde savunulacak paradır.

(bkz: #139518258)
hesabın var mı? giriş yap