şükela:  tümü | bugün
 • evet fatih tezcan beyefendi suçluyu bulmuştur. bence soruşturma, kovuşturma falan filanla vakit kaybetmemek lazımdır. suçlu alenen ortadadır.

  https://twitter.com/…tatus/1016037125459005440?s=21

  edit: şu 2. videoyu da şuraya koyayım da bu adamın ne menem bir psikolojik bunalımlarda olduğu anlaşılsın. lütfen izleyecekseniz sabırla izleyin. ve dikkat kesilin. gerçekten ciddi psikolojik problemleri var.

  --- spoiler ---

  bağırıyor, çağırıyor. birilerine kızıyor. 20 saat kitap okudum galan deyip arada entelektüellere giydiriyor. çok değişik ya.
  --- spoiler ---
  https://twitter.com/…tatus/1016052545859604480?s=21
 • ülkenin özeti gibi bir tweet'e konu olan açıklama.

  --- spoiler ---
  kim hemen hükümete yükleniyorsa fetö’yü kamufle etmeye çalışıyordur.
  --- spoiler ---

  tüm muhalifler fetöcüdür diyin ve kurtulun. boşuna yormayın bence kendinizi.
 • fetöşün ettiği beddualar ancak geldi o zaman, tabi pensilvanya uzak memleket, saat farkı falan hep...

  acaba yine ünlü düşünür prof. doç. dr. i. melih gökçek'in de dediği gibi cin saldırısı mı yaptılar?
 • olay yerine gidenleri de tutuklasınlar, hepsi fetöcüdür kesin. nitekim katil olay yerine muhakkak döner. zaten kaza fetönün çalışma biçimine çok benziyor.
 • yok mu vatanını milletini birazcık seven bi adam şu orospu çocuğunu yolda görünce ağzını burnunu tertemiz kırsın. görsem vallahi yapıcam hapise de razıyım. içim soğur aq.
 • izninizle ağzımı bozuyorum dedirten bir ılık beyanatı daha. be amına koduğum. iki yıldır ohalle yönetilen bir ülkeyiz. bunları temizleyemeyecek kadar aciz mi bu hükümet? her boka fetö fetö diyerek bu devleti ne kadar küçük duruma düşürdüğünün farkında değil misin? bu ülkenin emniyeti istihbaratı ne işe yarar diye sormazlar mı adama?