şükela:  tümü | bugün
  • kaynak bizzat benim. şimdi bu komplonun nedenini açıklıyorum, iyi okuyun. öncelikle akp'li, dilenci, anketör veya satıcı değilim. beni bilen bilir ve daha bir sürü şey.

9 temmuz akşamı reisimizin yemin töreni olacağını tüm dünya biliyordu. kıskançlıklarından çatır çatır çatlayan -başta merkel olmak üzere- gelişmiş dünya ülkeleri ve fedö, bu oyunu bozmak ve ülkenin %15.39'luk büyüme oranını durdurmak adına ne yapacaklarını şaşırmışlardı. ve son çare olarak büyük çaplı bir tren kazasıyla tören gecesini mahvetmeyi (veya maffetmeyi) düşündüler ama başaramadılar. neden mi? açıklıyorum.

yüce haşmetlimizin kuantum fiziği bildiğini bilmiyorlardı. reisimiz tren kazasının hemen ardından ne yaptı? yayın yasağı getirdi! kuantum fiziğine göre bir şeyi gözlemleyemiyorsan o şey olasılıklar dahilindeki her durumda olabilir (bkz: schrödinger'in kedisi). haşmetlimiz yayın yasağı getirerek onca insanın ölmesini ve yaralanmasını önlemiş oldu. kuantum bilmeyen merkel, fedö ve muharrem ince bu detayı kaçırdılar.

hayır akp'nin amansız savunucuları olan bizler, ülkemizde yaşanan ve akp'nin zerre hatası olmayan bazı fıtrat kısmetsizlikleri yüzünden zaten yılın 365 günü yas halindeyiz; demet akalın gibi ülkemizin sembol sanatçıları sosyal medyada eğlendiğini gösteren insanlara fırça çekerek bu ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için çabalıyor; sen kim oluyorsun da bir güncük de olsa yemin töreninde çılgınlar gibi eğlenip kendimizden geçme hakkını bizden almaya çalışıyorsun?

yine hesaplarını bozduk faiz lobisi, esed ve putin'in. bir saniye, esed ve putin'le şu sıralar dost muyduk düşman mı? hayır ona göre yazalım da.
  • quantum fiziğine farklı bir bakış açısı getiren elim olay.
  • (bkz: yaw he he)
  • 24 insanın öldüğü bir olayı siyasi malzeme haline getirmek ne kadar şerefsizlikse,
    bunun üzerinden geyik yapmak bir o kadar orospu çocukluğudur.
    şu olay üzeinden bile geyik çevirecek kadar köpekleştiniz ya diyecek söz yok