• lavanta ve böğürtlen aromalı dondurma. lavantalı macaron yediyseniz tadı hemen hemen aynı. rengi çok tatlı bir lila*.
  • bundan sonra benim favori dondurmam. dondurmanın içine lavanta koyalım diyen beyninizden öpüyorum sizi.
  • ısparta'da lavanta bahçeleri olan bir ailenin yaptığı lavantalı dondurmadan sonra özlediğim lezzet. geçenlerde yine tutan dondurma krizi sonrası markette görünce hemen alıııp mutluluktan uça uça geldim eve. oradaki kadar leziz değil, ama standartın üstünde. tadı ağır değil, külahının çikolatalı olması da ayrıca mutlu ettii. dilim de lila oldu lan çok tatlı *
  • son zamanların en iyi dondurması olmuş. mutlaka denenmeli.
  • çok başarılı ...
  • dondurma pek yemeyen, olmayınca aramayan beni de kendine aşık etmiş harika renkli harika tatlı doundurma.
  • abartılı şeker tadı yüzünden dondurmalara küsen beni tekrar dondurmaya başlatan lezzettir.

ama artık hiçbir yerde bulamıyorum.
  • şeker miktarlarından kusacak gibi olduğum için senelerdir dondurma yememiştim. demin denk geldim, değişik geldi bi tadına bakayım dedim. efsane bir dondurma olmuş, düşününce bile ağzım sulanıyor artık. lütfen her güzel dondurmanız gibi hemen kaldırmayın üretimden. vallahi küserim.
  • az once sponsorlu olarak sol frame'de gordugum asiri sekerli dondurma. getir'den soylemistim iki tane merak edip, birinin yarisini yiyebildim; digerini cope attim. sozluk ortaminda da reklami saglam yapilmis. yazik. almayin, cok kotu dondurma.
  • dondurma sevmediğim halde sırf meraktan denediğim dondurma.
    sanırım alışkanlık haline gelecek, acayip hoşuma gitti.
hesabın var mı? giriş yap