şükela:  tümü | bugün
  • the star'ın müzik eleştirmeni. biz onu gerçek adıyla sanki tanıyoruz ya neyse. dido and aeneas'ın 200. yılı şerefine de üç beş satır yazmak ona nasip olmuştur. adını çıkarabildiniz mi...
    (bkz: george bernard shaw)
  • kendisi çok narin ve kırılgan bir loser, tıpkı diğerleri gibi. her kelimeyi kendine tehdit olarak gören ve karşılığında tehdit eden, ayrıca nickaltına gelip "ühühü ühüh beni tehdit ediyorlar abi ühühü" diyen bir loser yeteneğine sahip. ağla.
  • kendisine saldırı kültürünü amaç edinmiş, madde bağımlısı, ezik ergenlere dert olmuş yazardır.

sen benim çok alakasız bir entrymde "amına goduuum" diye küfür edersen gider nick altına yazarım bunu. şu ortamda kimseye küfür etmişliğim yok. yapmayacağım da.

yalnız sen gidip küfürlü mesaj atıp ifşa olunca da gelip buraya ağlıyorsan sana kötü haberlerim var ergen dostum. asıl ağlak ve ezik sensin. en büyük başarın da sanırım burada yazar olmak. neyse sen kendini tatmin etmeye devam et. bana bulaşma da.

sana bir de abi tavsiyesi: torbacını değiştir.
  • şimdi de trollerin saldırısına uğramış yazar. nedeni de sözlükte en sevdiği başlıklardan biri olan öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler başlığını kirleten trolle tepki göstermesi. ayrıca ne terbiyesizliği görülmüş merak ederim. sözlükte küfür etmişliği yoktur. neyse siz böyle trolleri dikkate almayınız efendim.

edit: 'terbiye yoksunu' söylemine karşılık 'ahlaksız trol' cevabı alınca neden sinirleniyorsun ki? diye sormak isterim.