• bende olandır. bindiği taksiye göre siyasi görüşü değişen müşteri gibi hissediyorum. hangi belirtiyi okusam o an bende var gibi hissediyorum. okumayınca geçiyor.
  • etrafımda ki herkeste gördüğüm hal şuan bu.

umarım sayılar arttıkça insanlar bu psikolojik durumun paniği ile hareket etmezler. ki ederler. o zaman tam bir kaos ile mücadele etmek zorunda kalabiliriz.
  • bende okuyorum ama susuzluktan dilim damağım kuruyor sadece. öksürük, ateş vb. şikayetler yok bende.
  • ülkenin % 90 ında hissedilen durumdur maalesef.
  • şuan bende olan. kulagim agriyo ve yüzüm sıcak gibi.

belirtiler neydi biri bi daha yazsin
  • psikolojik bir şey bir yandan korona'dan korunurken bir yandan da kendimizi rahatlatmamız gerekir
  • ahaha yalnız değilmişim :) psikolojik olarak ciğerlerim ağrıyor sanki, nefes alırken ses mi geliyor cigerlerimden, rahat nefes alabiliyor muyum ateşim var mı, boğazım mı ağrıyor diye ruh hastası gibi kendimi dinliyorum. test yapmanın daha kolay bir yolu olsaydı keşke. hamilelik testi gibi. kontrol için hastaneye gitsek, değilsek bile hasta olabiliriz. kendi kendimize test yapabilmek çok iyi olabilirdi.
  • tam 10 gündür boğazlarım hafif ağrıyor .
    tam 10 gündür yüzümde sıcaklik hissi var.
    perşembe akşamı nefes alamıyorum diye uykudan uyandım acile gittim hemen tomografi ye aldılar ,kan verdim. sonuç temiz
    dün akşam acayip basım ağrıdı sabaha kadar gecmedi.
    göğsümün ortasında bir ağırlık hissi ,bir sizi var.
    bugün geçmeyen boğaz ağrım için antibiyotiğe başladım ama daha da şiş hissediyorum.

galiba deliriyorum....

edit:

22.04.2020

baktım bu entry'i gireli bayağı olmuş arada yaşananlarıda yazayım.

boğaz ağrım doğru düzgün hiç geçmedi, ara ara nefes alamıyor gibi oluyorum. arada 2 gün kusma ile uğraştım.reflüm azdı. şu anda da vertigom olduğunu düsünuyorum.
  • özellikle gece olan durumdur. sürekli bunları okuyuncamı oluyor nedir. göğsüm ufaliyor daralıyor sanki. baska hiçbir belirti yok. ama solunum kısmı sıkıştırıyor biraz. gerginlikten de olabilir tabi ama bu tripten kurtulamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap