şükela:  tümü | bugün
  • son 8 yildir dunyanin cesitli yerlerine dagilmis arkadaslarla turkiye'de bulusarak geleneksel bir hale getirdigimiz bahar bulusmamizi erteledik. herkes iyi olsun da yine bulusuruz. muhim degil tabiki. ancak icimiz burulmadi degil. kaz daglari bu yil bizsiz kalacak. neyse diyelim. yazin olur belki bulusma.
  • küçük bi sahil kasabasına yanıma telefon melefon almadan gidip siktiri boktan leş bi otelde ucuza kalıp, gece limana gidip yanıma da bir iki bira alıp takılacaktım, 2-3 gün kafa dinleyecektim amk neyse başka bahara artık (ölmezsem).
  • 1 ağustosta düğünüm var. herşey hazır. sadece koronadan izin bekliyoruz.
  • psikolojim.

son bir kaç aydır zorlu bir süreçten geçiyordum. hah dedim, bahar gelir, çiçekler açar, dağ yürüyüşüydü, kamptı, denizdi derken azıcık sosyalleşir kendime gelirim diyordum. gerçekten de bahar döneminden umudum çok yüksekti.

başka zamana kaldı artık. umarım yazın bu hayallerimi gerçekleştirebilirim. kendine iyi bak psikolojim.
  • iki yıldır hazırlık yaptığım iş projesi. anlaşmanın sağlandığı hafta virüs muhabbeti patladı ve projeyi bilinmeyen bir tarihe ertelemek zorunda kaldık.
  • 20 nisan 2020 bon iver berlin konseri
  • annemi doktora götürmem gerekiyor kapı dışına çıkartamıyorum.
  • temmuz sonrası beybi yapmayı düşünüyorduk. dünya zaten bombok bi yerdi, daha da bombok oldu. virüslü dünyaya beybi getiremem. her şey bittiğinde tekrar ikna olmam lazım bu dünyaya çocuk getirme fikrine, çok zor.
  • önem sırasına göre;

bebeğin hepatit b aşısı. 2 hafta önce olması gerekiyordu, pazartesiye ertelendi. umarım daha fazla ertelenmez.

türkiye'ye iş ziyaretlerim. nisanda olacak geziyi hazirana erteledim, büyük ihtimalle o da ertelenecek.

3 günlük paskalya tatiline ve 1 mayıs'ın cumaya denk gelmesi sebebiyle ilgili tatillere planladığım 3'er günlük danimarka ve finlandiya gezileri.

tanım: bir anket.
  • (bkz: sarılmak)

bittiğinde herkese sımsıkı sarılacağım.