• 1 ağustosta düğünüm var. herşey hazır. sadece koronadan izin bekliyoruz.

edit: 11 eylül 2021 tarihinde düğün yapabildik.
  • psikolojim.

son bir kaç aydır zorlu bir süreçten geçiyordum. hah dedim, bahar gelir, çiçekler açar, dağ yürüyüşüydü, kamptı, denizdi derken azıcık sosyalleşir kendime gelirim diyordum. gerçekten de bahar döneminden umudum çok yüksekti.

başka zamana kaldı artık. umarım yazın bu hayallerimi gerçekleştirebilirim. kendine iyi bak psikolojim.
  • sevgilimle görüşmek.
    karımla aynı evde karantinadayken doğru dürüst mesajlaşamıyoruz bile.
  • karıma ve çocuklarıma sarılmak. cov19 tanısı pozitif olarak karantinadayım. bırak sarılmayı görmeme dahi izin yok. inşallah en kısa zamanda yeneceğim bu virüsü.

düzenleme: öncelikle mesajlar için teşekkür ederim. bazı sorular var; nerden kaptığımı bilmiyorum, toplu taşıma kullanmadan işten eve, evden işe.
    22 mart akşamı ateşim yükseldi bir kaç ilaç ve ılık duş ile 36.5 düşürdüm ama uzun bir gece oldu. sabah gidip rapor alayım dedim, hiç bir semptom olmamasına rağmen akciğer tomogrofisinde sorun olduğu görüldü ve derhal karantinaya aldılar. o kadar ki pazartesden beri aynı pantolonu giyiyorum.
    semptomlar genelde ateş boğaz ağrısı öksürük nefes darlığı falan olması gerekirken bende hiç biri yoktu. hatta hastanede virüslü virüslü beni radyolojiye gönderdiler iki kere. tomogrofide bir anormallik görüp örnek alıp il sağlık müd gönderildi.
    neyse ayrıntılar için ayrıca başlık açıp, gün gün neler oldu anlatırım.
  • esimi hollandaya aldirmak... dun oturum vizesi cikti ama konsolosluklar kapali, ucaklar iptal... ben de gidemiyorum. ayri dustuk sozluk :/
  • (bkz: sarılmak)

bittiğinde herkese sımsıkı sarılacağım.
  • kirk yilin basinda biri benden hoslandi ve ben de bos degilim ona karsi. hatta yemege cikmaya karar verdik kiiiii coronadan dolayi her yer karantina. yani azicik benim de kalbim carpsin, icime bir sicaklik dolsun, seveyim sevileyim dedim olmadi. thank you world, thank you china.
  • kira alımı.
    devlet bankasındaki kredimi 3 ay ertelettim. kiracıma da 3 ay kira almayacağımı belirttim.
  • ertelenenler sıkıntı değil de, insanların üzerine çöken işsizlik korkusu çok kötü. ekmek davası çok ciddi bir dava.
  • 28 martta nişanım var(dı) artık yok

izin verirse ağustosta düğün yapacaz ama pek ümidim yok..
hesabın var mı? giriş yap