• son 8 yildir dunyanin cesitli yerlerine dagilmis arkadaslarla turkiye'de bulusarak geleneksel bir hale getirdigimiz bahar bulusmamizi erteledik. herkes iyi olsun da yine bulusuruz. muhim degil tabiki. ancak icimiz burulmadi degil. kaz daglari bu yil bizsiz kalacak. neyse diyelim. yazin olur belki bulusma.
  • 1 ağustosta düğünüm var. herşey hazır. sadece koronadan izin bekliyoruz.

edit: 11 eylül 2021 tarihinde düğün yapabildik.
  • psikolojim.

son bir kaç aydır zorlu bir süreçten geçiyordum. hah dedim, bahar gelir, çiçekler açar, dağ yürüyüşüydü, kamptı, denizdi derken azıcık sosyalleşir kendime gelirim diyordum. gerçekten de bahar döneminden umudum çok yüksekti.

başka zamana kaldı artık. umarım yazın bu hayallerimi gerçekleştirebilirim. kendine iyi bak psikolojim.
  • iki yıldır hazırlık yaptığım iş projesi. anlaşmanın sağlandığı hafta virüs muhabbeti patladı ve projeyi bilinmeyen bir tarihe ertelemek zorunda kaldık.
  • 20 nisan 2020 bon iver berlin konseri
  • projem. seyahat eden öğrencilere efsane bir fikrim var. ios ve android platformlarında yayınlayacağım ama bilin ne eksik :)
    -seyahat eden öğrenci.
  • önem sırasına göre;

bebeğin hepatit b aşısı. 2 hafta önce olması gerekiyordu, pazartesiye ertelendi. umarım daha fazla ertelenmez.

türkiye'ye iş ziyaretlerim. nisanda olacak geziyi hazirana erteledim, büyük ihtimalle o da ertelenecek.

3 günlük paskalya tatiline ve 1 mayıs'ın cumaya denk gelmesi sebebiyle ilgili tatillere planladığım 3'er günlük danimarka ve finlandiya gezileri.

tanım: bir anket.
  • (bkz: sarılmak)

bittiğinde herkese sımsıkı sarılacağım.
  • (bkz: banka kredisi)
    ertelemek zorunda kaldık, yatırımlarıda şimdilik askıya almak.
    ama karşılıksız mı? pek tabii güzel ülkemizde hiçbir şeyin karşılıksız olmadığı gibi bu da değil. faizini verirsin ertelersin diyorlar, halkımız için çalışan bankalar. çünkü sağlığımızı düşünüyorlar kendi ceplerini değil. yersen.
    gerçi 18 yıldır aynı b.ku yiyen bunu da afiyetle yiyiversin canım, nedir ki?
  • (bkz: sex)
hesabın var mı? giriş yap