• sakatlıgim sonrasi tekrar spora baslamis tam da beslenme+fitness on numara giderken planlanan canim triceps,bicepslerin baska bahara kalması.
  • ertelemek demeyelim de iptal etmek diyelim. 9 yıldır çalıştığım sirketimden ayrılmak üzere başka bir yer ile anlaşmıştım ama virüs ve kriz risklerinden dolayı istifa edip yeni kurulmus bir şirkete gitmeyi gözüm yemedi açıkçası. muhtemelen artık emekli olana kadar burada kalırım..

(bkz: #103195494)
  • 18 nisan nikah yemeği, nikah bari ertelenmese...
  • millet kütüphanesine gidecektik sözlük. beleş çay ve kek için..
  • yurtdışına doktoraya gidecektim. evet evet hem de hiç beklemediğim bir hocadan hiç beklemediğim prestijli bir bursla doktoraya kabul edilmiştim. o zaman çok şükretmiştim. şimdi de bunda da vardır bir hayır diyorum.
  • 11 nisandaki düğünüm. iptal ettik temmuz 12 ye erteledik. bakalım inşallah geçer de daha fazla ertelemeyiz. bu arada tek temennim hastalığın ilerlememesi daha fazla yayılmadan yok olması. düğün sonraki zamanlara kalsa da olur yeterki tüm sevdiklerimiz eksilmeden bizimle olsunlar. 2020 kötü başladı ve berbat gidiyor rabbim hayırlara çevirsin diyecek başka birşey bulamıyorum.
  • yaşam
  • toronto’ya taşındık ve buraya gelme amaçlarımızdan birisi de amerika kıtasını özellikle güney amerika’yı daha ucuza gezebilmekti ve tüm planı yapıp ilk seferimizi florida’ya yapmak üzereyken bu olay patlak verdi, şu an bırakın yanı başımızda ki new york’u eyaletten dışarı çakamıyoruz.
  • yazın finlandiya'da nişanlımla evlenecektik. şimdi o orda ben burada. bu olay ne zaman biter, ne zaman gider görürüm, görecek kadar yaşar mıyız, başımıza bir iş gelir mi bilemiyorum. allah bu çinlilere bir bela versin, bir daha çıkamasınlar.
  • yaşamak...
hesabın var mı? giriş yap