şükela:  tümü | bugün
  • toronto’ya taşındık ve buraya gelme amaçlarımızdan birisi de amerika kıtasını özellikle güney amerika’yı daha ucuza gezebilmekti ve tüm planı yapıp ilk seferimizi florida’ya yapmak üzereyken bu olay patlak verdi, şu an bırakın yanı başımızda ki new york’u eyaletten dışarı çakamıyoruz.
  • yazın finlandiya'da nişanlımla evlenecektik. şimdi o orda ben burada. bu olay ne zaman biter, ne zaman gider görürüm, görecek kadar yaşar mıyız, başımıza bir iş gelir mi bilemiyorum. allah bu çinlilere bir bela versin, bir daha çıkamasınlar.
  • arabaya atlayıp izmir'den antalya'ya doğru salına salına 10 günlük minik bir tur yapmak.
  • yaşamak...
  • anneye doyasıya sarılmak
    erkek arkadaş ile buluşmalar
    2. yıl dönümü
    doğum günüm
    ekpss
    annemin doğum günü
    kısacası hayat , hayatın önemsiz görünen her bir detayı
  • elbise dolabımda daha başlayamadığım aikido'nun kıyafeti asılı. daha bir kere bile antrenman için giyemedim. arada bir kapağını açıp hüzünle bakıyorum.
  • bu yaz sonunda avrupa’ya çıkıp polonya’da kız arkadaşımın ailesiyle görüşecektim oradan bir tur ne iyi gelecekti okulun bitmesi üzerine, sanırım gelecek yaza kaldı...
  • güzel bir insanla bulusmak. `::(`
  • (bkz: bedelli askerlik)

tüm hayatımı buna göre ayarlamıştım. eylül sonu her şey bitmiş, önüme bakıyor olacaktım. ne kadar çinli varsa amk.
  • sevişmek.