şükela:  tümü | bugün
  • ablamın doğumu ertelendi. hazirana.

içerden başlanıcak gelişimine. evden eğitim gibi bir şeymiş. mehmet öz de aynı şekilde doğurmuş.
  • 23 nisan haftasını birleştirip bir yerlere kaçarız diyorduk yengenizle yok olmadı , üzülecek daha büyük şeylerimiz varmış anlamış olduk...

not:çok istiyordum be sözlük.
  • tek başıma amsterdam’a gidip 30 oluşumu kutlayacaktım onu erteledim.
  • her şey.
  • ne güzel şeyleri ertelemişsiniz be ben enzim eksikliğim nedeniyle risk sınıfında olabileceğimden bu ara işi erteledim. bu gidişata da yıllık izinlerim bitince, rapor gününü doldurunca, devletimiz bu süreçte sokağa çıkma yasağı ilan etmezse işsiz kalarak aldığım maaşımı da erteleteceğim.
  • ücretli öğretmenlerin maaşı.

(bkz: #104215478)
  • bu tip anketlerde her zaman olduğu gibi uçanlar, kaçanlar olmuş. hâlbuki benim derdim çok basit. ayakkabı alacaktım. evden dışarı çıkamadığımiz için ihtiyacım kalmadı.
  • üniversite mezuniyeti, işe başlangıç, askerlik
  • valla ben alistim bu duruma. guzel de gidiyo cok kotu degil. kendimi gelistirecek seyler yapiyorum. bir tek spor sikinti.

ısiniz eger online devam edebiliyorsa cok iyi. cunku artik devir bilgisayar devri. diger muhendislik ve mimarlik gibi isler neredeyse bitti. yazik oldu yeni mezunlara hatta 2-3 yil tecrubeliler bile is bulamiyor. nasil bulsun yeni mezunlar. var birkac kurtulus yolu da az akilli olurlarsa tabi.

not: insaat muhendisiydim
  • sex :)