şükela:  tümü | bugün
  • akıllara getirmek istemediğim olasılık. o gün bittiğimiz gün olur. sokaklarda insanlar perişan, hijyen desen yok, kamu kurumları tıkanmış vaziyette. karantina falan hak getire.

senaryo olarak yazsan millet güler bu kadar da olmaz diye ama olmayacak şey değil düşününce.

işin korkunç yanı ikisi içinde hala yapabileceklerimizin olması ve yapmamamız.

edit: olmamış olay falan diye gelmeyin hemen, tarih mi verdim, olacak mı dedim? insan akıl da mı yürütemeyecek artık, acaba ne olurdu sorunu da mı soramayacağız, zihin cimnastiği de mi yapamayacağız? o zaman mal gibi oturalım, bekleyelim başımıza ne gelirse gelsin.

edit2: her şeye olasılığı yazacaksak sözlükte olasılık yazmayan başlık kalmaz. sonuçta ileriye dönük her şey olasılık. tarih verip sanki yaşanmış veya o an yaşanıyormuş gibi başlık açmadıktan sonra sorun yok.
  • (bkz: olmamış olaylar hakkında olmuş gibi başlık açmak)
    (bkz: leyla nedir)
    (bkz: nasıl olunur)

edit: "olması ihtimali" yaz o zaman dalyarak.
    edit 2: ok.
  • felaket tellali ne kadar aptal varsa hepsinin gotune koyayim.

biri virus gelsin diye yalvarir, biri deprem der.

siktirin gidin burger kinginizi yiyip 31inizi cekin ya, kodugumun mallari.

tanim: ucurulmasi gereken yazar soylemi.

dipnot: kufurler icin kusura bakmayin
  • kıyamet olur. oraları yakarlar. o kadar enfekte insan ancak yakılarak durdurulabilir. of aman yarabbi. korku filmi gibi.
  • muhafız season 5 loading
  • başıma bir şey gelmeyecekse olasılığı gayet de ihtimal dahilindeki senaryo.
  • gayet de mümkün bir senaryodur. umarım olmaz tabi.
  • sadece olan şeylere mi başlık açacaz amk.
    tanım: ihtimaller dahilinde bir felaket durumudur.
  • bir kac gundur aklima gelip beni korkuya surukleyen ihtimal. yalniz olmadigimi gormek daha korkutucu oldu.