• gitmemeyi tercih ederim.

iyi forumlar.

edit: başlık başa kalmış.

başlık, napayım beyler, siz olsanız napardınız minvalindeydi.
  • çok harika bir fikir değildir, çünkü el dezenfektanı veya herhangi bir önlem yüzde yüz korumaz. ha hiçbir şekilde tamamen korunamayız, orası ayrı.

ha bu arada editi: evde varsa ekipmanlarınızla veya en basitinden vücut ağırlığı antrenmanlarıyla bu boşluğu doldurabilirsiniz.

araştırınız: bodyweight training, calisthenics
  • bugün yaptığım faaliyet.

girişte ve salonun içinde el dezenfektanı vardı. her aletten sonra kullandım. el derimde incelme olmasa bari.
  • şu anda spor salonundayım ve ilk kez bu kadar insanı bir arada görüyorum. yaklaşık 1 yıldır bu spor salonunu kullanıyorum ama bu denli yoğunluğa ilk kez şahit oluyorum.
    bir de girişti camsilden hallice bir dezenfektan sıkıyorlar o kadar başka önlem yok. ben ne yapacağım peki?
    bu denli yoğun olan bir durumda çalışmak yerine vücudumu dinlendirmeyi seçip geldiğim gibi eve geri döneceğim.
    anlamıyorum, bilerek mi yapıyorlar?
    bu ülke insanın zihniyetini asla öğrenemeyeceğim.
    bir de bu saatlerde salonda maksimum kişi sayısı 10 civarı olurdu.
    şimdi temiz 40 kişi var.
    kafamda deli sorular :(
  • corona yokken de gitmedim nasıl bir araftayım
  • saunaya girdim spor sonrası.sıcak virüsü öldürür diyolla.
  • doğrusu zerre umurumda değil, şimdi geldim salondan böyle kafaya takarsanız daha çok mide bulandıran bir hal alır, sadece salın gitsin giriş ve çıkışlar da dezenfektan kullanıyorsan sıkıntı yok
  • corona virüsünü kaslandırır gücüne güç katar ve daha hızlı nalları dikmenize yol açabilir. doğal seleksiyondur.
  • daha dün gittim ama sanki cernobil reaktörü üzerinde yürüyormuş hissine kapıldım. bench presse yatıyorum havluyu koyuyorum bir daha elleyemiyorum, elde eldiven aletleri tutuyorum ama on kere üzerime siliyorum hele ki sırf bu panikten donumu atletimi soyunurken yere düşürdüm aldım ulan, bide duşa girdik ettik puh ya düşünürken bile tuhaf oldum herhalde gidemeyeceğim bir süre.
  • spor salonları, koronavirüsün yayılma riskinin en yüksek olduğu mekanların başında geliyor

iskoç asıllı doktor norman swan, aşırı derece ter ve rutubet barındıkları için spor salonlarının koronavirüsün yayılma riskinin en yüksek olduğu mekanların başında geldiğini söyledi. swan, spor salonuna giden kişilerin ellerinde tuttukları ağırlıkların virüs barındırma ihtimallerinin çok yüksek olduğunu ifade etti.
    kaynak
hesabın var mı? giriş yap