şükela:  tümü | bugün
  • dünyada 1 milyar insan ölüyormuş.
    ardından çin çıkıp "virüsü ben gönderdim. aşısı da bende. dünyanın tamamını çin'e bağlıyorum yoksa hepiniz ölürsünüz" diyormuş.
  • (bkz: corona virüsü komplo teorileri)

t1 : petrol savaşının yeni boyutudur. kriz yaratıp otomotivi yok ederek elektrikli otomobillerin önünü açmak.
    petrolün bitmek üzere olmasına rağmen petrol fiyatları düştü ve üretimi 3 katına çıktı. bunu sağlamak için en güzel bahane talep azaltımına gitmekti. o da küresel bir felaketle gerçekleşebilirdi. daha 5-10 kışı ölmüşken küresel çöküş başladı.

t2: dışa bağımlı ülkeleri yok etmek.

t3 : yatırımlar maksimum seviyeye ulaştı. ekonomik dalgalanma yaratarak nakit sirkülasyonunu hızlandırmak.

t4 : rothschild ailesi paraları yastık altına attı.
  • virüsün testislere yerleşimi doğrulanıp uzun vadede üremeyi engelleyeceği ortaya çıkınca, daha önce de insan klonlama ve insan embriyosu üzerinde deneyler yapıp tüm camia tarafından dışlanan çin'in bu uygulamaları yapmasının yolu açılır.
  • sadece yaşlı ve zayıf insanları (kronik rahatsızlığı olan) öldüren bir virüs mü, tam da nüfus planlaması için yapılmış gibi...
  • çöken dünya ekonomisini iyileştirme operasyonudur bu.

özellikle yaşlıların ve hastaların seçilmesi (amerikan filmlerinde bolca örneği vardır) buna en büyük kanıttır.
  • coronavirüs bir süre sonra insan bünyesinde mutasyona sebep oluyor ve zombi insan savaşı başlıyor. robotları zombilere karşı savaştırmak için sahaya süren insanlar, yapay zeka kurbanı olup kendi silahları olan robotlarla da savaşmak zorunda kalıyor.

süper güçler uydular aracılığı ile devreye girip bütün teknolojik cihazlar birbirlerini kitliyor, mermili silahlar devreye giriyor, ardından mühimmat tükendiğinden kılıç kalkan savaşlarına geri dönüyoruz.

insanlık büyük kıtlık ve buhranlar yaşarken deccal çıkıp kıtlıkla mücadele eden insanlığa zenginlik vad ediyor. deccal ve diğerleri savaşırken zavallı insanlık çaresizliğe haps edilirken, iş başa düştü diyerek mehdiliğimi ilan ettirecek muhteşem bir retorik sergiliyor ve insanlığın tek umudu olduğumu bilinçaltlarına yerleştiriyorum. beni mehdi ilan eden insanlarla birlikte deccala karşı savaşıyor ve isa mesih'in de yeniden inmesiyle zafer elde ediyoruz.

lan!
  • -uzun adam virüse yakalanacak, selvi boyu paracıklarda fink atamayacak.

-haftaya türkiye'de her gün üç haneli ölümler olacak :/
    -amerika'da onbinlerce kişi ölecek.
    -aşı beş ay sonra piyasaya sürülecek. sonra partilemeye devam.
  • şişirilmiş finansal piyasaları söndürmek için birileri tarafından üretilmiş virüs.

bilirsiniz, bir hedefe atlamak için önce geri geri gidilir daha sonra hızlanıp eski bulunan yerden daha uzağa atlanılır... bu insan biyolojisi için ne kadar gerekliyse dünya içinde o kadar gerekli... biraz geriye gidildiğinde daha çok güç toplanılır... bir el'in bunu yaptığını düşünüyorum.

özellikle borsalar için bunu söylüyorum.
    an itibariyle,
    türk borsası: 84.246
    abd dow30 borsası: 18.340
    alman dax borsası: 8.676

en geç 3 ay sonra editlerim...
  • uçuk bir komplo teorisi yapayım.

bana bunu düşündüren alias diye bir eski dizi vardı onun bir bölümünde örgüt kullanmak istediği kilit bir ismin vücuduna bu tarz bir virüs bulaştırıyor. örgüt ellerindeki bir kumanda ile hedef kişinin vücudundaki virüsü arttırıp azaltabiliyor. adam tehdidi ciddiye almıyor başta virüsü arttırıyorlar tüm organları iflas ediyor. yoğun bakıma alıyorlar örgütten bir casus yoğun bakımda kımıldamadan yatan adamın yanında kumandayla virüsü durduruyor adam mucizevi şekilde iyileşiyor. yani istediğimiz dakika seni bu hale sokar istediğimiz saniye düzeltebiliriz diye istedikleri her şeyi yaptırabilir psikoojiye sokuyorlardı.

bu da dizideki gibi yarı mekanik bir virüs olabilir

virüs tüm insanlara önceden bir şekilde verildi herkes aslında taşıyordu fakat virüs vücutta aktif değildi pusuda komut bekliyordu

4g 5g vb. bir teknoloji ile kontrollü şekilde bu mekanik virüsler uyandırıldı. bilim dünyası da aynen siyasiler gibi kuklaları yani ellerinde olduğu için bu grip vb. bir virüs salgını gibi sunuldu.

bu salgın, asıl saldırı öncesi ufak bir deneme olabilir diye düşünüyorum. denemesi tamamlanan ve gerekli pazarlık yapılıp kucağa çekilen örneğin çinde salgın aniden sakinleştirildi filan.
  • komplo değil de... göktaşları ile alakalı bir teori var... derleyip buraya atayım da lazım olur.