şükela:  tümü | bugün
  • teroriden ziyade fiili gerçek olma ihtimali olandır esasen. ben olaylara farklı açılardan bakan bir salağım. dolayısıyla bir problemden en çok kim menfaat sağlıyorsa problemi o çıkarmıştır düsturunu kendime bir ışık, bir yol gösterici olarak benimsemişimdir.

1 nolu teori: netflix denen yeni nesil internet televizyonu tarafından yayılmış olacağını tahmin ediyorum. virüs yayılacak, insanlar 1 ay boyunca kola, cips, makarna alıp evde pinekleyecek. sıkıntıdan film izleyecek.. bu durumda kazanan kim? tahmin ettiniz sanırım.

2 nolu teori: abd denen emperyal güç odağı halihazırda çin ile ticaret savaşında. fakat yaptığı her hamlede çin büyük zararlar görse de kendisi de azımsanamayacak kadar zarar görmektedir. çin'e kimse gitmesin, çin ile alışverişi durdurun, çin'den kimse başka ülkelere gitmesin, ve çin üretim yapmasın. bunları nasıl yapabilirdi ki başka türlü? bakın 1 taşla 5-6 tane kuş indi.

ayrıca avrupaya aba altından sopa gösterildi, iran'ın meclisine kadar girildi, rusya ekonomik olarak çökertildi. şu durumda tekrar soralım bu virüsün kazananı kim?

abd menşeili netflix mi? büyük resme bakarsak abd mi?

not: 2 ay büyük resim kursu aldım.
  • virusu italya bulmuş ve üretmiştir, batılı güçlerin ortak bir şekilde çine saldıkları bu virüs , çinliler tarafından kaynağı belirlendikten sonra (italya), çin istihbaratı tarafından mutasyona uğramış bir formatı italyaya geri salınmıştır...
  • komple teoridir bunlar. umarım teoride kalır ve gerçek değildir.
  • corona virüs herkesin elindeki akıllı telefonlarda kendine has oluşan kişisel algoritmalar üzerinden uydu vasıtasıyla gönderilen kızılötesi mikro dalgacıklar vasıtasıyla yeryüzünde doğal seleksiyon eliminasyonuna yarayan bir sistemsel bir virüs olup, virüsün bulaşma algoritmik ortalaması her hasta hayatını kaybettiğinde, hastalığın bulaşmadığı diğer insanlar için yeniden hesaplanarak bir önceki kümeden bağımsız hesaplanıyor bu yüzden bütün eliminasyon işlemi bittikten sonra en güçlü aryan ırkının hayatta bırakılması hedefleniyor, bu arada bu devirde eski tip telefon kullanmak çok büyük bir sabır ve postmodern bir tavır olduğundan bu insanlar direk eliminasyon dışı kalarak yeni dünyada yerlerini alacaklar.
  • beyaz tv'de an itibariyle teoriden teoriye zıplıyorlar. en son netflix'e zıpladılar.
  • ticaret savaşlarında orta yola gelmeyen çin karma tarafından cezalandırıldı. abd de olabilir.
  • (bkz: e spor) tüm kara sporlarının iptal edilmesini istemiş olabilir..
  • (bkz: küresel ekonomi) elektrikli döneme geçişi sağlamak için bir canavar gerekliydi.
  • (bkz: kripto para) tahtını sallamak için olabilir
  • (bkz: din)