şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle içinde bulunduğum veritabanı.
  • korkmak da lazım. malesef cehaletten insanlar çok geç olmadan anlayamıyor bu durumu. abd, ispanya ve italya gördü bu umursamazlığın sonucunu.
  • corona olurum diye değil de fark etmeyip insanlara bulaştırırım diye bi ürperti gelmiyor değil.
  • hem bulaştırmak hemde gün boyu kelle koltukta dolaşırken minicik bir virüs yüzünden ölmek :(
  • ben ölürüm diye değil de yanlışlıkla annemi babamı öldürürsem kırılırım gerçekten.
  • ben korkuyorum. 15 - 16 yaşlarımda akciğerimden olmayacak bir olay yüzünden operasyon geçirdim. ciğerimin direnci nasıldır hiç bilmiyorum. o yüzden korkum fazla.
  • hayvan gibi degil hayvanlar insanlar kadar korkak degil. duzelteyim istedim. belki cok metafizik olacak fakat ben tanrının bu virüsü cocuklara ve hayvanlara yapilan iskenceler yüzünden insanlara gönderildiğini düşünüyorum. not; her hangi bir dine inanmıyorum.
  • sanıyorum aynı zamanda deprem korkusunu arayan yazarların dahil olduğu veritabanıdır.
  • kanser, kalp gibi hastalıkları olan annem ile epilepsi hastası kardeşime bulaştırma korkusu. eve taşımaktan korkuyorum yani.
  • kendim için değil ailem için hayvan gibi korkuyorum yapacak bir şey yok.