şükela:  tümü | bugün
  • toprağa gömülmek istemiyorum. geniş bir odaya koysunlar beni. ışık da olsun. karanlıkta canım sıkılır. bi de bob marley çalsın akşamları.

edit: eskiden organlarımı bağışlamayı düşünürdüm. bu düşüncemden vazgeçtim artık. kimsenin işkencesini uzatmak istemiyorum.
  • tüm dvd'lerimi benimle birlikte toprağın altına gömün. benden kalan bir şey olsun istemiyorum bu dünyada...
  • yeni aldığım rgb klavyeyi kargocu getirirse eğer usb sini pamuk niyetine bana takın toprak altında da ışıklı mışıklı şeklimiz olsun değil mi ?

edit: kargo geldi arkadaşlar
  • cenaze töreni ya da namazı istemiyorum. gömmekle de uğraşmayın. tüm işe yarayan organlarım alındıktan sonra cesedim tıp fakültesinde kadavra olarak kullanılsın. tabi bilmiyorum koronadan ölürsek bu olabiliyor mu? işi bittikten sonra da sokak hayvanlarına mama olarak verin bir işe yarasın.
  • bedenimi yakın, mezarımı normalden daha derin kazıp kireçleyip gömün. öncesinde öldüğümden emin olmak için kafama iki el sıkabilirsiniz(bunun kararını yoğun bakımda bana bakan güzel hemşireye bırakıyorum.)
  • okuyamadığım tüm kitaplarla gömün beni.hoş gömme işlemi de sıkıntılıymış da.
  • beni soyle gomun boyle gomun denmis ama corona'dan oldugunuzde muhtemelen iki sekilde itlaf edilecek cesediniz:

1- yakacaklar
    2- kirec atip gomecekler

pandemilerin fantezi dunyanizda yeri olmadigini biliyorm arkadaslar ama uzgunum, gercek bu.
  • şu afrikalılar gibi mezarımı alkollerle şenlendirin buyrun videosu
  • imam hatipler kapatılsın.