• evet buradan tüm yetkililere sesleniyorum!!!

bu iş artık kabak tadı vermeye başladı arkadaşlar.

yanlışlıkla bir yere deymek bile "lan acaba?" diye düşündürüyor beni. film izlerken bile "lan ne kadar kalabalık olm hasta olcaksınız" ya da "olm öpmeyin birbirinizi virüs bulaştırıcaksınız" diye düşünür oldum. deli oldum, manyak oldum, paranoyak oldum.

bakın ben artık bu amına kodumun virüsünden yılmış durumdayım!

doyasıya öksürmek, hapşurmak, insanlara sarılmak, öpmek, tramvay direğini sımsıkı kavrayıp, başımı gönül rahatlığı ile cama yaslamak, hunharca kapı kollarını tutup, temiz mi pis mi stresini yaşamadan kollarımı masaya dayamak istiyorum. her yanımdan geçene şüpheyle bakıp, potansiyel hasta muamelesi yapmak istemiyorum. sokaktan pis yemekler yemek, toplu taşımayla tüm şehri dolaşmak istiyorum. bin tane insanla dipdibe eğlenmek, fıçı bira içmek istiyorum. ben artık dezenfektan ve maske kullanmak istemiyorum. ekmek yere düşünce üç kere öpüp alnıma götürerek dezenfekte etmek istiyorum

allahım sen söyle çok mu şey istiyorum?

amk virüsü bit artık!
  • üstüne de ceviz serpersen daha da lezzeti olur kabak...
  • tat vermemesi olarak kelime oyunlu cin espri yapabilecekken boktan başlık açanlar furyasına katılmış yazar.
  • yazara katılıyorum, aylardır kafayı yedik,

bulaşacaksa bulaşsın
    öldürecekse öldürsün

artık yıldık usandık ne olacaksa olsun. sinir minir kalmadı tümden kafayı yedik.
  • yıldık gerçekten.
  • yani sanki biraz bu hastalığı bahane ederek tüm hukuksuzlukları yapıyorlar gibi...
  • 1 aydır çember daralıyor haberi dinliyoruz neyin ne olacağı kimin ne yaptığı belli değil,bir kaç ülkeyi ve düna sağlık örgütünün söylediklerini ortaya karışık taklit ederek yapmaya çalışıyoruz.ülkeyi 14 gün kapatmaktan başka bu vakaları azaltacak durum yok,bunu herkes görüyor ama yapmak cesaret istiyor tabi
  • son bir zamandır benim de sürekli söylediğim ve hissettiğim durumdur. berlin'de insanlar buna isyan etmiş ve böyle giderse de zaten herkes ne olacaksa olsun diyecek ve ölen ölecek kalan kalacak...
  • 5 sene daha yenilecek bu kabak. hazırlıklı olmakta fayda var
  • corona tat almayı engelliyor diye biliyordum. şimdi de kabak tadı mı veriyormuş?
hesabın var mı? giriş yap