şükela:  tümü | bugün
  • anlamsız bir iş yaptığı düşündüğüm tiptir.

insanların markete bile alelacele gittiği sosyal izolasyonun zirve olduğu bir dönemde arkadaşlık uygulamasından birini aramak çok saçma bir durum. birisiyle tanışsan oturacağın bir mekan bir kafe bile yok. seks için oradaysan da direk bana geçelim diyip evine virüslü mü değil mi necidir bilmediğin birini de çağıracak değilsin. acaba virüs tanımaz hayatlar mı yaşanıyor? garip.
  • premium üyeliği boşa gitmesin diye arada süperlike atıp çıkan tiptir.
    bi arkadaşımdan biliyorum.
  • ekşi sözlükte kullanıyordur nerden ne düşeceği belli olmaz.
  • o nasıl bir yokluk dedirten hadise.
  • salaktır.
  • burdan birisi ile iletisime gecebilmis bir erkegi corona durdurur sananları gormek sasırtıcı. direk kanser olacaksın desen dusunmeyecek cok adam tanıyorum.
  • geleceğe yatırım yapıyordur.
    ben mesela.10 tane hatunla aynı anda tinderdan tanıştım, telefonla sürekli konuşuyoruz, pandemi biter bitmez hepsiyle sevişme planları yaptık.
    koronarüs 2 hasta daha sürerse listeye bir on kişi daha eklerim.
    2 yıl idare edecek kaynak yarattım kendime.
    yardırın beyler.
  • corona yokken kullananla aynı aptallıktadır. ahahaha zavallılar. cinsel çekiciliği olmayanlar eli mahkum. körlerle sağırlar birbirini ağırlar.
  • en az 1-2 ay daha sosyal izolasyon var. buluşma imkanı yokken biriyle tanışsan bile sürekli sanal bir şekilde iletişim kurulacağından başlamadan bıkılıp, tükenecek ölü doğmuş tanışmalara neden olacaktır.