şükela:  tümü | bugün
  • bir doktor arkadaşım sayfasında paylaşmış. coronavirüslü hasta doktora defaten tükürmüş ve darp etmeye kalkmış. işte doktorlar böyle cehaletle de uğraşıyorlar.

kaynak: https://ibb.co/1zh4zz5 (link değiştirildi)

edit: defaten kelimesinin defaatle olması gerektiğine dair mesaj aldım. ancak yazı öyle yazıyor. defaatle de olabilir
    edit-2: fav almak gibi bir derdim yok. doktor arkadaşım kendi hesabında paylaşmış. ona sorarak teyit ederek burada paylaştım sadece.
  • sorumsuzluk kelimesinin içine sığmayacak ahlaksız eylemdir. çok hoş görüyoruz bu tarz olayları, ağır para cezaları verseler ve o paraları yine korona virüsle mücadelede kullansalar keşke. bu hayvanların ülkeye tek faydası ceza ödemeleri olur diye düşünüyorum.
  • bir meselenin tartışılması için iki tarafı da dinlemek lazım.

türkiye’de yargı süreci yavaş derler bide. külliyen yalan. ne olursa olsun tarafları dinlemeden anında yargı kararı çıkıyor ekşi sözlükte.

edit: söylediklerimi yanlış anlamanız umrumda değil. bu ülkeden s.ke s.ke linç kültürünü atmak için uğraşacağım. allah bile cehenneme atmadan önce dinleyeceğim diyor, siz kimsiniz?
  • yüksek dozda morfin vererek hastanın cezasının hemen oracıkta verilmesi gereken eylem
  • ya bu adami alip bir hucreye atip olume terk etmek gerek. bir de karantina servisinden cikip gitmisler.
  • bu tip hastalar için doktorlara uyuşturucu iğne atan tüfeklerden vermek lazım.
    uzaktan vurup bayıltsınlar, ondan sonra teşhis ve tedavi sürecine geçilebilir.

edit: hatta bu görevi yapacak doktorları da buldum , sniper anestezi uzmanları.
    snistezistler..
  • bu kadar şerefsiz olmak için ne ile beslenmek gerekiyor acaba, şerefsizliğin sınırlarını aşacak nitelikte bir eylem.
  • sövmeyeceğim.
    sövmeyeceğim
    sövmeyeceğim.
    sövvvvv ulan şerefsiz pislik. o yüzüne tükürdüğün, darp etmeye kalktığın doktor ve doktorlar sizi yaşatmak için kendi hayatlarını riske atıyor. ve sizin aldığınız oksijene yazık

çok cahilsiniz çok. keşke ölseniz.

edit : lan ssövmeyeceğim dedim. bir günü de küfürsüz geçireyim dedim ama yok. illa küfür edeceğim yani.
    ulan size oksijen sağlayan ağacın yaprağını sikeyim emi.
    (bkz: #104285034)
  • biyolojik silah kullanarak kasten yaralamadan ötürü içeri tıkılması gereken mahluka sağlık hizmeti veriyorsun ya, acı olan bu.
  • yoğun bakım ünitesi israfı,
    döl israfı,
    oksijen israfı,
    eğitim israfı.