şükela:  tümü | bugün
 • 6. nesil yazar.
 • hukukla iştigal ediyor olması muhtemel yazar.
 • (bkz: cic)
 • hukuk yanında yan meslek olarak kesinlikle sanatçı menejerliği yapabilecek doğru saptama ve bilgi dağarcığına sahip olan 6.nesil suser.kendisini konserlerimizde görmekten mutlu olacağımız ama geldiği konserlerde hata yapmamak için heyecanlanacağımız kesindir.benim gibi kendiside bir ankaralıdır...
 • hukukcudur veya olacaktır ama ajda? deseniz asla yönetim ve hukuk bilimleri ile ilgili bir yayın olduğundan bahsetmez. üniversiteden mezun olacak onur belgesi de diva kürsüsü ajda pekkan ana bilimdalı tarafından verilecek. you can like the like you'r living you can live the life you like diye devam eden sözler içinde oyunu istediğinden yana kullanmış, bu arada bir de kendine inanınca o'nun dışındaki dünya sürekli kendilerine applause tabelası kaldırılan show programı seyircilerine dönüşmüştür. maceraperest ruhunu tatmin için gittiği (just give me some gasoline and you fill up my dreams) alaska'da balık ayıklarken mahvettiği cildi ve elleri için avrupa'nın en büyük estetik cerrahlarını "çok acil" olarak toplantıya çapırmış, toplantı sonunda ise fransız bir kırığın getirdiği şu dergi kapaklarına yapıştırılan loreal plenitude hydrating floral toner ile yetinmek zorunda kalmıştır, o günden beri çünkü ben buna değerim diye bağırır ara sıra. dimağını felc eden unsurlar hala tarafımızca araştırılmaktayken insan olarak da düzgün biri olduğuna kanaat getirilmiştir *.
 • i have a confession to make adlı singleı bütün eczahanelerde ve sadece yetki verilen tuhafiyelerde satışa çıkmış olan, canlı canlı show programı yorumlayıcısı, yavaş yavaş, sürekli aynı şeyleri söylediğimizi fark etmeye başladığım bir beyefendi. 4 yıllık büyük projesinin son senesinde, yine full aksesuar sene sonu etklinliklerine katılan, bir takım "anlık olayların etkisi ile büyüsü bozulan" insanlara " her zaman başı yukarıda olmanın" ne demek olduğunu gösteren özgüven abidesi. hakkında söylediğim her şeyi bir tersten bir de yüzden okuması gerektiğini zaten bildiği için, beni laf anlatmak için 6 yaşıma geri dönmek zorunda bırakmayan keyif insanı.
 • şöyle bi laf söylemişliği vardır, extreme tenakuzlar içerisinde herhalde:
  - sen orada oturacaksın ben sana converselerle ziyarete gelecegim manyak seviyeni bil.
  kafasını toplayamıyor bu ara, mazur görüyorum, polemiğe girmek istemiyorum.
 • zor olduğu kadar güzel bir kokteyl:

  ipek ve safir

  bir kalp dolusu çilek likörü

  yarım çilek yeterli

  içki namına aşk

  beyaz saten çarşaflar üzerine kızgın bir aşk gecesindeki dövüşmelerden dökülmüş 3 damla kan
 • sadece bazı özel kelimeler için bazı özel açıklamalar yapan bir sözlük

  tendernessamaç

  delicateness ince

  mücevhersüs

  leopargece etc.