• iğrenç bir olay. yaşını başını almış, saçı sakalı beyazlamış çoluk çocuk sahibi adam bir köpeğe, güpegündüz bahçede tecavüz ediyor. fotoğrafları çekenlerde nedense bu adamdan korkmuşlar ve olaya müdahale etmemişler.

ne hale geldik böyle, bu tarz olaylar her gün hemen hemen her yerde yaşanıyor ve hiç bir şey olmamış gibi yaşamaya devam ediyoruz. kadına, çocuğa, hayvana cinsel saldırılar artık bir ülke gerçeği ve buna karşı ciddi önlemler alınması gerekiyor. bu olaylara ses çıkarılmadığı ve ceza verilmediği sürece bunlar sıradanlaşıyor, normalleşiyor.

kaynak
  • (bkz: bel soğukluğu) tedavisi nedir ?
  • sadece yakalandığı için haber olmuştur.yoksa ortalık böyle adamlarla dolu.
  • bakın çok korktuk yardım edemedik diye bi kavram yok.
    aynısını senin çoluğuna çocuğuna yapsalar yine mi korkundan yardım edemeyecektin? yani anlamıyorum yerde taş mı yok al git kafasını ez ibnenin çocuğunun ne demek korktuk yardım edemedik ya! yapan kadar buna seyirci kalanında suçu vardır bence.

zaten yapana bişey diyemiyorum yani desem gg olacak. ama sevgili hukukumuzun fetocularla uğraştığının 1/100 ü kadar şu hayvanlar içinde uğraşsa eminim ki bu manzaraları bu kadar çok görmeyeceğiz.

bana denk gelmiyor arkadaş şöyle bir manzara. o kadar da arabamın bagajına mama koyup saatlerce geziyorum akşamları semtimde bizim keretaları beslemek için ama şöyle birşeye denk gelmedim ah keşke bi gelsem ben de resim paylaşıcam bu şekilde ama bu sever köpekle insan yer değiştirmiş olacak.
  • bu tur haberler ne zaman biter acaba? biri kediye ates eder, biri kopege tecavuz eder,biri kopegine kedi parcalatir, biri komsunun kopeklerini zehirler öldürür.nefes almaya hakki yok bu tiplerin her gun ayni haberler yeter artik. hic kimsenin baska bir canlinin hayatina kast etmeye, tecavuz etmeye hakki yok ister insan ister hayvan olsun.
  • adam değil hayvandır. çünkü bunu yapabilenin gerçekten de öyle olması gerekiyor.
  • adamlar anahtar deliğine zorlar olduğundan bizi hayvan tecavüzlerine normal gözüyle baktırır oldular. ulan elini sikseydin.
  • yazık çok yazık.. insan hayret ediyor..
  • turkiyede yasadigimizdan mutevellit sasirilmayacak olaydir.
  • orospu çocuğudur
hesabın var mı? giriş yap