şükela:  tümü | bugün
  • gizli kamera ile kayıt ve sonra ifşa işine ciddi yaptırımlar gelmeli.

sırf şu gizli çekim bile profesör'ün ne kadar haklı olduğunu gösteriyor.

edit : muhtemelen ikinci cümlenden dolayı linç yemişim, profesör'ün küfür etmesi tabii ki doğru değil ama birilerinin bu ifşa olayına dur demesi gerekiyor, kız arkadaş, iş arkadaşı, eski eş, eski arkadaş, gecelik sevgilisi, yeni tanıştığı insan... yahu herkes herkesin bir açığını yakalayıp ifşa etmek derdinde ..

mesajlarda bu olay kayıtsız nasıl ortaya çıkacaktı deniliyor anladığım kadarıyla ortamda birden çok insan var ve mahkemede şahit olarak kullanılabilir.

verirsin adamı mahkemeye delil olarak bu videoyu kullanabilirsin ama "sosyal medyada ifşa edelim, linç ettirelim" mantığının savunulacak bir tarafı yok.

ayrıca bu tür bir görüşmeye kayıt amaçlı kamera açarak giden bir kişinin iyi niyetli olduğunu düşünemiyorum, konuşmalarda kışkırtma olduğu açık ve net.

hitit üniversitesinin olay üzerine duyurusu bu şekildeymiş bu yüzden linkler patlıyor anlaşılan isteyen kısa bir arama ile videoları bulabilir ..

sosyal medya üzerinden 11 ekim 2019 cuma günü itibariyle üniversitemizin iki öğretim elemanı ile ilgili olarak; geçmiş tarihli olduğu halde güncelmiş gibi sunulan birtakım görüntü ve haberlerin kamuoyuyla paylaşıldığı görülmektedir.
    yaklaşık bir buçuk yıl önce üniversitemiz tarafından yargıya intikal ettirilen ve yargı süreci halen devam eden konuyla bağlantı kurularak üniversitemizin kamuoyundaki itibarını zedelemeye yönelik yapılan paylaşımların üniversitemizi yıpratmasına asla müsaade edilmeyecektir.
    söz konusu paylaşımları yapan-yayan kişiler ve kurumlar hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılacağını kamuoyunun bilgisine sunarız.
    hitit üniversitesi
  • daha da garip olan, ana avrat küfreden hocaya kadının hiç bir şey dememesi.
  • bir adet 45 iq’lu yalamanın torpille geldiği makamı kaldıramaması sonucu ona buna küfür etmesini içeren video. en fazla kahvede okey oynaması gereken adamı profesör yaparsan olacağı bu.
  • şaşırtmayan görüntüler. profesör olmuşsun, adam olamamışsın.
  • torpille akademide kürsü işgal eden insanların acınası halini göstermektedir. ayrıca gizlice kamera çekimi yapıp bunu ifşa etmek suç oluşturur.

- fikirsizsin sen
    - neden hocam
    - işte öyle, bana öyle geliyor!
  • ilim irfan yuvası üniversitelerimizin haline bakın.imam böylesi varın cemaati siz düşünün.
  • "benim profesörlüğüme dokunanın anasını avradını sikerim" diye süper bir cümle geçen tartışma.

doçent olan hanım ablamıza,-büyük ihtimal bir cemaat sayesinde- profesör ünvanı almış çomarın, "senin nasıl doçent olduğunu biliyorum" imasını neyi kastederek yaptığını da biliyorum. çünkü bunun gibilerin şivesi bile, bunların ne mal olduğunu ortaya çıkarır. zaten şivesi biraz düzgün olanlarını, akit tv, beyaz tv vb. mecralarda görüyoruz.

doçent hocamız sonuna kadar video çekmekle haklıymış. bence bunlar gibilerini kafese koyup sergileyeceksin.

profesör olan hocaya: hocam bak yukarıda profesörlüğüne dokundum. hadi yiyorsa gel..
  • her ile bir üniversite siyasetinin acınası sonucu.
  • küfreden sadece bir profesör değil, aynı zamanda o fakültenin dekanı !!! maalesef bu kadar sinkaflı olmasa da ülkenin her akademik mecrasında bir güç mücadelesi yaşanmakta...