şükela:  tümü | bugün soru sor
 • peşin edit; başlığı "çorumlu başkanın kadına şiddete karşı sıçmığı" diye açmak istedim de neyse.

  çorum il genel meclisi toplantısı'nda gerçekleşen konuşmada chpli üye burçin solmaz polat'ın haklı olarak verdiği "kadınlar ölüyor, kadınlar öldürülüyor" açıklamasına, akpli il genel meclisi başkanı halil ibrahim kaya tepki gösteriyor ve "ee napalım kadınlar öldürüyorsa, polis yakalıyor götürüyor, cezasını çekiyor, erkekler öldürülmüyor mu?" diyor

  devamında da rusya'dan örnekler verip, "trende bile kadınlara yer vermiyorlar, erkekler oturuyor, hamile kadınlar bile ayakta" diyerek sıvıyor.

  ben böyle pişkinlik görmedim arkadaş. siyasal islamın getirdikleri bunlar işte. adam daha konuşmaktan bi haber, herifin kelime dağarcığından "yeaa, yaaa, oooo" ları alsanız cümle kuramayacak, kalkmış bir de il genel meclis başkanı olmuş.

  here is the new turkey!!!

  video link
 • burcin gibi kibar ve düzgün bir insana bile höt höt konusan yobaz yorumu (konudan bagimsiz). ne bekliyorsunuz ki. o adam o mecliste kadinlarin olmasindan bile ne kadar rahatsiz oluyordur allah bilir.
  edit: (bkz: #72639752)
  hemen corum'a da laf sokulmus. bir bitmediniz, ic anadolu'daki insanlari asagilamakta. kardes orada konusan kadin da corumlu ve bilgisi, egitimi, görgüsüyle seni cebinden cikarir. en azindan ön yargisiz bir insandir.
 • (bkz: cevat hakkı)
 • çok şükür bugünde utandık başkası adına
 • dağdan inme bir ayının yorumu.

  "yaaauuuvv cevab haggınız batmayayudu yaaauuuvv""

  köy kahvesinden getirmişler oraya başkan diye koymuşlar.

  rusya'dan örnek veriyor bir de. böyle tipler rusya'ya, ukrayna'ya neden gidiyor sebebini az çok tahmin edersiniz. sonra da ahlâk dersi vermeye kalkar çomarlar.
 • ben bunlara değil, bunları ölümüne savunan kadınlara şaşırıyorum. hepsi mi stockholm sendromu yaşar bunların.