şükela:  tümü | bugün
  • ilk kuruluş yılından beridir üyeliğim olan(sanırım 2006) r10.net isimli webmaster forumun büyük hissedarıymış bu gün öğrendim. tabi kurucusu radmin. ha birde megatr hosting firması var. bunun dışında tanımam etmem.

o değilde zaman çok çabuk geçiyor onu bir kez daha anladım. iyinet diye bir site vardı orda takılırken tam hatırlayamadığım bir sebepden isyan çıkıp r10.net'i kurmuşlardı.

cehennem.com mirc icq altavista dial up iu iu uuuu daat .....

tanım: r10.net sahibi, pek güven vermiyor , sahibi olduğu forumda hak hukuk her zaman işlemiyor.

örnek teşkil etmesi açısında. üyenin biri hesabını çaldırıyor/ele geçiriliyor sonrada çalan şahıs sitede bulunan diğer üyeden btc alıyor, sabah gerçek kullanıcı kalktığında p.m mesajlarından birisinin para talep ettiğini görüyor. bu ben değildim diyip konuyu kapatıyor. sonuç olarak olan karşı üyeye oluyor vermiş olduğu btc(7k tl)nin karşılığını alamıyor.

normal şartlarda hesap üyenini sorumluluğundadır ve forumdan süresiz uzaklaştırılması gerekiyor, fakat bu şahısa 1 ay uzaklaştırma veriliyor.
  • davetiyesi olan yeşillendirsin lütfen
  • burada her gün yeni bir isim duyuyoruz ve malum kitleden.

tanım: kim olduğu, ne olduğu, neden başlığının açıldığı belli olmayan kişi.
  • r10 forumlarinin sahibi.
    en iyisini hep o biliyor.
    ne dediginin bir önemi yok, onun sözü en dogrusu.
    kararlari da tartisilmaz, hatta bu düsünülemez bile.

kullanicilara atar gider yapip konuyu da kilitler ki ortamlarda verilebilecek bir cevapla karizmasi cizilmesin.
    sitede bol bulunan saksakci avareleri sayesinde ayaklari yere degmiyor.
    yeni nesil kim jong
  • megatr firmasının kurucusu. r10.net in hissedarıydı sonrasında tamamını satın aldı. ayrıca birçok turizme yönelik kafe vs sahibi/ortağı.

başarılı genç bir girişimci. ayrıca instagram hesabından anlaşıldığı kadarıyla (bkz: sedat peker) (bkz: şafak sezer) gibi tanınmış isimlerle samimi. ayrıca iç işleri bakanımız (bkz: süleyman soylu) ile de yakın bir muhabbeti bulunmakta.
  • coşkun çetin türkiye'nin en büyük webmaster platformu olan r10.net forumunun sahibi. instagram ve twitter'dan gördüğüm kadarı ile sağlam bağlantıları olan bir insan. eğer bunları okuyorsa yıllardır r10'a üye olamadım 1 davetiyesini alırım.

edit: sitelerine üye oldum birkaç iş yaptım ve şunu gördüm. adam hakkında akpli felan yazmışlar hiç alakası yok yöneticilerin yarısı kemalist profillerinde atatürk resimleri var. şahsi düşüncem akpli felan olamaz.

forumdan gördüğüm kadarıyla cumhurbaşkanının avukatı muhammed cemil imamoğulları isimli avukat kendisininde avukatı sanırım bu sebeple kendisine akpli diyorlar, ben akpli olduğunu düşünmüyorum.
  • para vererek üçüncü sınıf gazetelerde ve sözlükte kendini karantina sırasında ekonomiye can vermek amacıyla davetiyesiz, hızlı üyelik sistemini açmasıyla ilgili övdüren kişi. inanılmaz komik bir arkadaş. daha öncesinde de webrazzi gibi kuçu platformlara para akıtarak r10.net ortaklığını duyurmuştu.

ayrıca şunu da söyleyelim, r10.net potansiyelini kullanamıyor. radmin zamanında çok daha şeffaf ve aklıbaşında bir yönetim vardı işin başında. şimdi kendisi forumda bir posta yazdığı anda 2 sayfa yalakalık yapan çomarlardan başka bir şey olmuyor, konu bütünlüğü dahi bozuluyor yer yer bu sebeple.
  • instagram hesabında sedat peker ile fotoğraf paylaşmaktadır. coşkun çetin bu hareketleriyle kime ne mesaj vermek nereye varmak istemektedir.
  • tanim: r10.net sitenin sahibi. sitenin "sahsim kendim" diyen sahis olur kendisi.

forumunda vatan milet sakarya diye takilir ortalikta ama gel gor ki forumdaki parali uyeliklerden ve reklamlardan aldigi tonlarla parayi cok sevdigi ulkesine ve devletine vergi vermemek icin kibris serbest liman bolgesinde kurdugu sirketinin hesabina alir!
    bu da boyle bir gereksiz bilgi.

ayrica dune kadar botoks mafya bozuntusuyla sosyal medyada resim paylasiyordu bu arkadas. simdi botokslu ulke disinda kacinca bu da sildi o fotograflari.
    fotograflari instagramindan silebilir ama internete atilan hersey asla silinemez coskun efendi.
    edit: bir de su anda sirma sacli sahisla boy boy paylastigi fotograflarini da silmis instagram hesabindan.... yoksa soylu gidici mi?

moderasyona not: bu entride herhangi bir kvkk ihlali yoktur, biryerlerinizden element uydurup entry silmeyin.
1 entry daha

hesabın var mı? giriş yap