*

şükela:  tümü | bugün
 • yıldoya cok benzeyen hafif muzik sanatçısı. hayranı yoktur varsa da endangered species statüsünde korumaya alınmalıdır.
 • bu adamin mukemmel bir sesi vardir, guclu degildir belki ama uniquedir. bir $arkisi vardi; sevgi ku$un kanadinda diye, gezmedigim unkapani tuccari kalmadi yine de bulamadim. bulanlar oturup dinlesin, kimseye vermesinler, sonra ebru gunde$ filan soyler de maazallah!
 • 80'lerin erol evgin'e alternatif olabilen güsel sesi.
  çocukluk dönemi sanrılarımdan. sarının tonlarını taşıyan insanlara duyduğum sevgi buralardan gelmektedir.
  (bkz: kim o)
 • bursa'nın prenslerinden biri. "bir yol eğ de başını dinle arkadaşını" şarkısıyla zamanında trt ekranlarındaydı sürekli.. iyi insan..
 • yağmurlu bir istanbul sabahında radyodan sesi duyulan, kadife ses diye birşey varsa , onun sahibi olan kişidir coşkun demir. öyle huzur verir, öyle sakindir sesi.
  sesi soluğu çıkmıyor yıllardır. en son 1998 yılında bir toplama albüm yapmıştı. albümde duydum ki unutmuşsun, için için yanıyor bu gönlüm , ellerim böyle boş mu kalacaktı gibi türk sanat müziği eserlerini de yorumlamıştı.
 • hakkaten de unutulup gitmi$, cocuklugumuzdan hatirladigimiz efendi bir adamdi.
  "coskun demir 2002" adli bir albumu bulunabilmekte.icerigi $oyle:

  1-manolya
  2-bile bile
  3-ac kapini
  4-al basini git
  5-seninle
  6-golgen dustu yuregime
  7-insan insana
  8-uzaklardasin
  9-aska dusunce
  10-sevgi kusun kanadinda
 • bu pazar gününün güzel geçmesine neden olacak müjdeli bir habere konu olmuş sanatçı. ilk 33lük plağı koca çınar ın cd halinde orjinal kayıtları ile yeniden yayınlanacak olması ne zamandır arayıp bulamadığımız şarkılarının özlemini dindirecek. hakan eren'in yaptığı nostaljik altı albümden biri olarak satışa sunuluyor. albüm onbir adet çiğdem talu melih kibar şarkısını bünyesinde barındıracak. döneminde hepsi dillerden düşmez şarkılar olmasına karşın koca çınar'ın yeri ve özlemi başkaydı...
 • son albümü 2002 yılında sakman prodüksiyon tarafından yapılmış olan sanatçı. albümde yer alan "manolya" adlı şarkıya da klip çekilmiştir.
 • sony music'in en iyileriyle adı altında başlattığında arşiv serisinden çıkan albümünden eski şarkılarını dinlemenin mümkün olduğu sanatçı. bu şarkıların büyük bir bölümü çiğdem talu-melih kibar ikilisinin elinden çıkmış. yanılmıyorsam onların erol evgin ile kavgalı oldukları ve ona benzeyen efendi görünümlü bir şarkıcıyı yerine geçirmeye çalıştıkları bir dönemdi. ancak coşkun demir, erol evgin'den daha iyi bir sese ve yoruma sahip olmasına rağmen, bir hayli donuk kalıyordu.
 • cumartesi günü erol evgin'in sunduğu trt2 deki müzik programına katılan ve 5 adet melih kibar - çiğdem talu şarkısını seslendiren sanatçı.

  "kim o" isimli şarkının sözleri ilhan irem'e ait.

  eskiden erenköy kız lisesinin orada oturuyormuş.. 90'larda avrupa yakasına taşınmış.. koşmayı seviyormuş..