şükela:  tümü | bugün
 • bir estetik ve plastik cerrah. lazerle burun ameliyatı filan yapıyor.
  fotoğraflarda taş gibi görünmesine rağmen, konuştuğu anda tüm karizmayı dağıtan bir diksiyonu var. hehe. bu cerrahların alayı böyle heralde.
  neyse. özgeçmişi de şu

  "op. dr. coşkun levent taşcı 1969 doğumludur. işıklar askeri lisesi sonrası 1987-1993 yıllarında istanbul tıp fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlamıştır. 1993-1998 yılları arasında istanbul haydarpaşa numune hastanesi'nde estetik ve plastik cerrahi departmanında çalışmıştır.
  aydın devlet hastahanesi'nde plastik cerrahi kliniği şefliği görevinde bulunmuştur. şişli etfal plastik cerrahi kliniğinde el ve mikrocerrahi eğitiminde yer almıştır. estetik cerrahinin çok ileri teknolojik desteklerle yapıldığı ülkelerde bir çok kurslar ve eğitimlerde bulunmuştur.

  estetik cerrahide teknolojik gelişmeler ve lazerlere olan ilgisi klasik cerrahi ameliyatlara yeni bir bakış açısı getiren lazer destekli minimal invazif yöntemini türkiye'de yaygınlaştırmıştır. 13 yıldır uyguladığı eski klasik cerrahi ameliyatlarda elde ettiği başarılı sonuçların çok daha mükemmelini, teknoloji destekli yeniliklerle hastaları için daha konforlu ve hızlı elde etmenin türkiye'de öncülerindendir."
  http://www.superplast.com.tr/…r-coskun-levent-tasci