şükela:  tümü | bugün
 • insanüstü bir yetenektir kendisi. harika airbrush çalışmaları da vardır.
  http://www.coskunsakre.com/
 • istanbul'dan kalkıp izmir'e dövme yaptırmak için gitme sebebi.
 • yoğunluğundan haziranda giden arkadaşıma en yakın dört hafta sonraya randevu verebilen, yaptığı dövmelere bakıldığında oldukça başarılı olan kişidir. dövme fiyatları piyasanın üstündedir, lakin çıkardığı iş buna değerdir.
 • ikinci evladımın ebesi. ilginç oldu biraz ama güzel oldu. böyle böyle bişeyler istiyorum dedim kabaca bi şekil gösterdim tamam bi başlayalım doğaçlama gireriz bişeyler dedi. ilk dövmeci doğaçlama gireriz diyince hop demiştim yavaş gir ne çiziceksin kim bilsin. bu sefer öyle olmadı dedim abi sen gir giren sen ol doğaçlama. adam iyi hafız... sanırım kendisi de farkında.

  + coşkun abi nasıl işliyor bu dövmecilik sanatı, usta çırak ilişklisi mi?
  - öyle tabi de öğretmiyorlar ki gençlere.
  + neden abi?
  - lan ne öğreticekler kendileri daha doğru düzgün bilmiyo ki çırağa öğretsin!
  + saygılar abi...
 • "cumamı yeme" diye ultimatom verir ama verdiği randevuya iki saat geç gelerek senin gününü yer bitirir. telefonları hiç susmaz, tam acıyı kanıksarsın kalkar gider, kaldığı yerden devam edince de herşey senin için yeniden başlar. gideni geleni hiç eksik olmaz. bunlar yetmezmiş gibi kahveyi süt tozu olmadan içmek zounda bırakır. hiç mi olumlu tarafı yok derseniz... iyi dövme yapar. işini bitirdiğinde en küçük pişmanlık duymazsınız. yeteneği hayranlık uyandırıcıdır. işinin hakkını verir. ama neye yarar ki; kahveyi sütsüz içmişsinizdir bir kere.
 • 25 eylülde ege tv'de taboo life isimli bir dövme programına başlayacak olan dövme üstadı. "zaten resim hani o susturulmuş şey gibi suret gibi ya hani burdan bi düşünceler gidiyo düşüncelerin arkasından bakan bi göz gibi falan bişeyler olacak gibi duruyo. du bi yapalım bakalım gene bişeyler çıkabilir" şeklinde garip doğaçlamalar yapan ama sonunda dövmeyi yaptıran adamı hayran bırakan da bir adamdır.
 • işte pazarlama departmanında çalışan kızın kolunda ki sakız dövmesini gördükçe, hemen masamın başına dönüp bu adamın çalışmalarına bakıyorum da dövmeye olan sevgimi tazeliyorum. yaptığı çalışmalara baktıkça adamın yeteneğine ve becerisine hayran olmamak elde değil. üniversitede okurken dövme yapan bir arkadaşım bahsetmişti ilk kez kendisinden. eğer ilerde dövme yaptıracaksan bu adamdan başkasına gitme yoksa sonradan adamın yaptıklarını görünce dövmenden soğursun demişti. bu adamın stüdyosu izmir'de değilde istanbul'da olsaydı sözlükte ve diğer ortamlarda yapacağı sükseyi tahmin etmek için sitesine 5 saniye bakmak yeterlidir.
 • 2010 yılının benim için en güzel insanlarından biridir. bir resim götürdüm, bu olur mu hocam diye, sonuç, çok sevdiğim bir dövmem var şu an. ikinci üçüncü ve daha kaç tane isteyeceksem de coşkundan başkasına dövdürmeyeceğim kendimi... kendisi, kendinizi güvenle bırakabileceğiniz muhteşem bir dövme ustasıdır. ortalıkta dövme yapıyorum ben diye dolaşanlara bakıyorum da, iyi ki coşkun'la tanışmışım, iyi ki kendimi yeteneğine teslim etmişim. buradan bir kez daha teşekkür edelim kendisine.
  bu arada, izmir- alsancak kıbrıs şehitlerinde taboo tattoo'dur mekanının adı.
 • dövmelerimin üstadı, sol kolumda nietzsche yaşar sayesinde...
 • yeri izmir kıbrıs şehitleri caddesi'nde olan olağanüstü yetenekli dövmecidir. bkm mutfak oyuncularına ve fenerbahçe futbolcularına da dövme yapmıştır.