şükela:  tümü | bugün
  • antalya'da bulunan, çalışanlarının insanı götünün dibinden adım adım takip etmemesi ve normal zamanlarında uygun olan fiyatlarının yanısıra sık sık manyak indirimler yapmasıyla beni benden almış sevgili güzide kozmetik mağazasıdır. bildiğim kadarıyla iki şubesi var.

ilk gördüğüm zaman "bu len böyle gothica gibi, keh keh" diye dalga geçmiş olsam da, her girdiğimizde "oha şuna bak ben bunu şurda şu fiyata görmüştüm, ay şunun fiyatı da çok iyiymiş ya inanamıyorum" diye diye abartıp bi dolu alışveriş yapıyor olsak da candır, ailecek seviyoruz.
  • istanbul sapphire'de de var bundan bir tane. 26 nisan günü, istanbul shopping fest'in kapanışı şerefine tüm ürünleri %50 indirimle satıp durduk yere bütçemizi çökertti. 1 senelik kozmetik harcamasını bir kaç saat içinde %50 fiyatla yapmış olmanın dayanılmaz hafifliği içinde uyku girmiyor gözüme susercim. o değil de, o kasa kuyruğu neydi yarabbim, yaş ilerledikçe uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun kasa kuyruğunda bekleyebilitesi de artıyormuş insanın. bir ara arkadaşımla "aceba bu ürünleri çifter çifter alsak da gidigidide satsak da kar mı yapsak demedik değil...
    mutluyum, gururluyum.. efet!
  • indirim dönemlerinde mağazalarının camlarına indream gibi dilimizi katleden bir sloganı yapıştırıveriyorlar.

''rüya gibi indirim'' de veya tamamen ingilizce bir slogan kullansana güzel kardeşim.
  • çok kötü bir e-ticaret siteleri varmış şimdi farkettim incelerken, mesela maskara almak istiyoruz, makyaj sekmesinden göz kategorisine giriyoruz ve orada kalıyoruz, çünkü maskara alt kategorisi yok, marka seçimi yok, saçma sapan bir şekilde orada yüzlerce ürün içerisinde istediğimiz ürünü veya markayı bulmak için çabalıyoruz, biliyorsak ismini arıyoruz ama alternatiflere bakamıyoruz.

kendilerine tavsiyem ya fiziki dükkan üzerinden satışa devam edip internet ortamını bıraksınlar ya da adam gibi bir site için yazılımcılarıyla görüşsünler. profesyonel destek alsınlar. bunu aynı işi yapan bir insan olarak söylüyorum kendilerine, aslında eksiklerini görmeleri ve düzeltmeleri benim aleyhime anasını satayım, sırf insanlığımdan ve daha iyi bir siteye sahip olduğum için böbürlenme ihtiyacımdan. tatmin oldum, evet.
  • eskiden her ey muhakkak uğradığım ve elim kolu dolu olarak çıktığım şu sıralar ise eski alışkanlık diye 2-3 ayda bir gittiğim onda da boş döndüğüm kozmetik dükkanı. eskiden gerçekten uygun fiyatlar sunardı ama bozdu.şu an aklıma gelen birkaç sebep

1- indirimli diye sattıkları ürünlere çok inanmamak lazım. diğer tüm kozmetikçilerin normal fiyatı bunlarınkinin indirimli fiyatından daha ucuz. bir değil iki değil.

2-geçenlerde göz kalemi almaya gittim, basit sıradan, çok bir özellik aramıyordum. genelde 2-3 tlye alırım. ordaki görevli şu markanınki çok güzel bilmem ne diye başka bir göz kalemi tavsiye etti. elime sürdük fena değildi. iyi olsun dedim. aynı kalemden başka bitanesini sepetime attı. 1-2 gün sonra kullanacağım tuttu. bir baktım ürün bozuk. göz kapağıma daha değdirmeden çamur oldu. hem 2 katına aldım olduğu gibi çöpe gitti.

3- nasıl olsa kışın lazım olur diye indirimdeki 2 adet el kremi aldım. yanında birkaç şey daha aldığım için fiyata çok bakmadım açıkçası. eve geldikten sonra fişe baktığımda indirimden eser yoktu. raf fiyatıyla kasa fiyatı tamamen farklı. benim kendilerinin indirim kartı da var.

4-satış görevlileri stantlara ilginç bir şekilde duvar örmüş. insan elini uzatıp bir maskara almaya korkuyor. çoğu zaman standa yöneldiğimde sağdan soldan ikili üçlü reklamlar kampanyalar avantajlar sunumu. bir ruj alıp çıkmaya gerilir mi insan? bir de sormadan ürünleri sürmeye çalışmaları da cabası. istemiyorum kardeşim kırmızı allık.

hayır 2-3 lirayla fakirleşecek değilim, ya da bir iki kozmetiğim eksik diye çirkinleşecek de değilim ama buna dolandırıcılık denir. hem bozuk malı kakalamaya çalış, hem raftaki indirimi kasada uygulama, hem de ürünleri dingin kafayla inceleyemeden sepetine bişeyler atılmaya çalışılsın. zaten hepsi full makyaj the walking dead dizisinde kadroları hazır.
  • sapphire avm de bulunan mağazasına gitmeyin. çünkü ben ne var ne yoksa komple sırtlanıp eve geldim. yaşasın dünya kadınlar günü! yaşasın indirimler!
  • internet sitesinden 3,90'a aldığım adidas duş jellerini 1 gün sonra elime ulaştırmıştır. hem de harike bir paketleme ve yanında hediyeleriyle. hız, hizmet ve ürünler on numara.
  • mağazadan mağazaya değişen fiyatlara sahip olup kurumsal olduklarını iddia eden firma.
  • sepete tıkladığımda "50 tl üstü siparişlerinizde bu ürünümüz şu fiyata!!!" diye reklamı gözüme sokan, fakat o ürünü sitesinde bulundurmayan bir acayip mağaza.

ödeme sayfası da ayrı tuhaf. 3d kullanmak istiyorum dersiniz sayfa açılmaz, istemiyorum dersiniz 3d'ye yönlendirir.

ürünler gelmedi henüz, sorun yaşarsam buraya yazarım.
  • bayram yoğunluğu sebebiyle kargomu bugün elime ulaştırabilmiş ama kutuya bu durumdan dolayı özür dileriz yazmış ve içine eşantiyon olarak şampuan koymuş kozmetik satan website. şahsen gönderilen kutuyu, yazıyı ve eşantiyonu ben beğendim. eğer bu işte daha da ilerlemek istiyorlarsa böyle küçük küçük eşantiyonları markalardan temin edip, müşterilerine göndersinler, çünkü insanda bir dahaki sefere de burdan almalıyım hissiyatı oluşturuyor. şahsen ben tatmin oldum.