şükela:  tümü | bugün
  • her adı anıldığında veya gördüğümde aklıma 10-11 yaşlarıma ait bir fotograf ve anısı gelen güleryüzlü insan.
    odasında oturmaktayızdır ve pikapa bir plak yerleştirir (neydi hiç hatırlamıyorum ama yabancı bir albüm), odaya babam girer gözlerinde, evlenirken çeşitli sebeplerden satmak zorunda kaldığı koca arşivin burukluğuyla "umarım bu plaklara sahip çıkar günün birinde satmazsın" der. kesin ve net bi dille "olur mu öyle şey" diye yanıtlar bu güzel insan. o an bir gün benim de severek, araştırıp bularak oluştaracağım bir müzik birikimim olacak diye içimden geçiririm.
    ideallerimden birini bilinçsizce şekillendirenlerden biridir.
    bilmiyorum hala durur mu o plaklar..
  • bir basucu eseri sayesinde yillar sonra buldugum, feyz-i sibyan'da ayni sinifi paylastigimiz yazar.
    ayni semtte calisiyormusuz haberimiz yokmus.
    ne kadar dogru soylemis atalarimiz, dunya ve sozluk kucukmus.
  • kesinlikle şu dünyada yazılabilecek en güzel şarkı sözlerinden birine sahip şarkı**
  • klibinde kullanılan muhteşem lamborghini ' nin son hali için :
    http://www.leblogauto.com/…iroquai-cosmic-girl.html
  • ortaokul ve lise yıllarımın edebiyat ortağı. yıllar yılı yazılan çocukça şiirleri, ergence yazıları paylaşma noktam.
  • doğum günü bugün olan.
    kadınlara yaş sorulmaz derler; sormuyorum, direkt söylüyorum, 30 yaşına geldin kızım yavaşla, dur.
  • avare gunlerin boslugunu kaprissiz, istekli, eglenceli ve capcanli varligiyla doldurabilen hiperaktif hatun. bi de duygusal ki aglatacak adami, ama allahtan boys don't cry
  • dinlerken en azından ritmiyle sallanmaya, hareket etmeye başlayacağınız jamiroquai parçası. şarkıyı söyleyeni düşündükçe ve şarkının içindeki enerjiyi hissettikçe de insan "cosmic girl" olmak ister tabii ki...
  • eski hatay milletvekili. son derece çelimsiz bir yazar. her entrysinde hayatın anlamını bulsam da, seksapelitesi son derece düşük olan insan. eski ilkokul arkadaşım olabilir.
  • guzel arkadas, guzel insan, guzel kadin, guzel anne. dogum gunu kutlu olsun.