şükela:  tümü | bugün
 • boşnak göçmeni olan sadıkoğlu ailesine ait, tamamen hizmete bağlı kozmetik zinciridir.
 • iki yıl önce üretilen parfümleri indirim diye insanlara kakalayan bir diğer marka.

  calvin klein markalı parfüm 2 eylül 2012'de üretilmiş çıktı mesela. indirim falan ama yine de yığınla para veriyoruz boru değil. parfümlerin bazen 2 bazen 3 yıllık ömürleri oluyor fakat taze üretilmiş almak varken bu tarz yerlerden almak riskli. bu da ders olsun hepimize. feyz alalım.
 • bugün pendik'teki şubesinde açık olmasına rağmen, cuma günü öğlen diye satış yapılmayan parfümeri. üç bayan arkadaşım gitti ve eli boş döndüler. şirket politikasıymış.
 • alan savunması uygulayan firma.

  her bölümde 1 ya da 2 sorumlu var. sen onun bölgesine girdiğin an götüne takılıyorlar, arkana dönüp geçtiğin bir rafa tekrar bakmak istersen ıslık çalarak tavana bakıyorlar. onun bölgesinden diğerinin bölgesine geçince topsuz alan savunmasına geçiyorlar. biri bir müşteri ile ilgiliyken diğer reyonlardan sorumlu arkadaşları kademesine giriyor. bundan mütevellit müşteriden çok personel barındırıyor.
 • bir mağazasından paco rabanne one million 200 ml aldım üstelik çok ucuz bir fiyata. hatta mağaza personeli özel indirim falan yaptı birde bayram indirim zamanı falandı galba. internetteki en ucuz siteden bile daha ucuza almış oldum. nasıl sevinçliyim. açtım hemen sıktım. 5dk sonra farkettimki hiçbir koku yok. 10-15 kere üst üste sıktım. 5dakika geçiyor yine koku kalmamış. hayır sen bide büyük yerlerde şubeleri olan firmasın. bu nasıl iştir? 10gün idare ettim ama fena kazıklanmış hissediyorum en sonunda götürdüm bunu teste gönderin kokusu kalmıyor dedim. ki önceden aynı parfümü kullanmışlığım var, kalıcılığını biliyorum. hatta dünyanın en kalıcı parfümü olabilir ama bendeki 5dk da puf. neyse teste gönderdim 1buçuk ay boyunca gönderdik göndericez haber bekliyoruz sizi arıycaz bayram girdi araya vs bir dünya boş laf ile oyaladılar. en son bugün, gelin para iadesi yapalım dediler.

  özetle diyeceğim o ki, sahte veya bozuk bilmiyorum bir şekilde sorunlu parfüm satıyorlar. 5liralık doldurmalar bile daha iyi. siz siz olun, uzak durun bu firmadan parfüm almayın. ben ucuz yırttım, anlayışlı bir mağazaya denk geldim.
 • sevgililer günü indiriminde çığır açmış mağaza.
  neredeyse her şey %50 indirimli. ve güzel yanı bindirim üstüne indirim değil gerçek indirim, aynı indirim oranında gratiste 35 tl olan ürün burada 20-25 tl civarı olabiliyor.
  en güzel yanı da beşli paket kotexler 5 tl.
  bundan sonra favori kozmetik mağazam.
 • ben de gratisçiyim kabul ama ihtiyaçlarınız varsa buraya bakmadan diğer kozmetik mağazalarına atlamayın sakın. şu an mesela öküz gibi indirimleri var her üründe. sağolsunlar.
 • şu an 500gr bado marka kedi maması ve köpek maması 5,90 lira. güzel düşünmüşler mama satmayı. kozmetik alışverişinizle o mamalardan alıp sokak hayvanlarına verseniz süper olun.