şükela:  tümü | bugün
  • gereksiz bir yazar. mallar listesi neden var sorusunun cevabı.

• başkalarına bukalemun derken kendisi bir gün bursa taraftarının avukatı olan öbür gün de özüne dönüp fenerli olan taraftar.
  • eğer gg olmazsa; fenerbahçe taraftarı.
  • galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarını bir süredir üzüntüyle izleyip engellemeye karar verdiğim yazar. diliyorum bir gün sporun sadece iki renkten ibaret olmadığını hatırlar ve onu tüm renkleriyle sever.

not: bir de şahsıma tepki gösterecekse bu tepkisine annemi dahil etmemesini rica ederim. annemi geçen ay kaybettiğimi bilmesini ister, annelerin kutsal olduğunu hatırlatmak isterim.
  • sözlükte varoluş amacı trollük yapıp olabildiğince çok kişiden küfür işitmek olan gereksiz.
    sanırım annesi ile ilgili sorunları var.
    mallar listesine yollayın gitsin.
  • bana bir konuda çok yardımcı olmuş, yardım için akıl danışma mesajı yazarken uçurulduğunu öğrenip sap gibi kaldığım yazar. neden uçurmuşlar anlamadım, yardımsever bir yazardı. şu karma puanını kaliteli yazar olup olmamayla ilişkilendiren ''kalitesiz'' yazarlar tarafından kötü yazar olması karmasıyla delillenmiş bir de.

hocam burayı okuyosan sana ingiltere ve wat arasında kalmalı kafa karışıklığıma dair bir akıl danışacaktım. mail atıver bari :( *
  • naber lan? entry'i sildirmekle kalmadım, seni de uçurmalarına vesile oldum.

extra kalitesiz yazan bir yazardı, 2011'den bu yana dayanabilmesine bile şaşırmak lazım. düşük iq fenev entrylerine evdeki kum havuzundaki kumlara yazmaya devam edebilir. futbolun gerçekten insan sağlığını bozacak psikolojik etkileri olduğunu kendisinde çokça gördük. karmayla değil, şahsıma hakaret ettiği için uçtu.

(bkz: ahahahhahahah ben buna gülüyorum ya)