şükela:  tümü | bugün
 • yaptığı ico başarılı olan ve bir kaç aydır aktif olan bir exchange. henüz hacimleri çok az olsa da tokenlarının verdiği kar payları ileride bir şeyler getirebilir.

  detaylı incelemek isteyenler buradan bakabilirler.
  http://www.airdroptakibi.com/…ylasan-bir-baska.html
 • bu gün sitesinden bir hesap açtım. şuan pek tanınmayan ve bilinmeyen bir borsa. kendi çıkarmış oldukları coss adlıcoinide var yani kucoin borsası benzeri. aslında bu borsaya girmemin sebebide budur. kucoin borsasına girincede böyle tedirgin olmuştum. acaba paraları alıp kaçarlar mı diyerek düşünüyordum sonra bi miktar para yatırdım ve kucoin aldım şuan keşke biraz daha yatırsay mışım diyorum. neyse olan oldu. bakalım bu borsa bana bişeyler kazandırabilicek mi göreceğiz. umarım paramı çaldılar kaçıp gittiler tarzında editlemem buraları.

  şuraya da bi referans koyayım. https://sso.coss.io/api/invite/t0ytazca19
 • aylar öncesinde kendisi ile tanışmıştık. o sıralar 0.15-0.25$ seviyelerinde idi. kucoinin bugün yaptığı kar payı dağıtma olayını 4-5 ay önce başlatan exchange idi. bugün kendi coini olan coss coin 2 dolar seviyelerine gelmiştir. bende referal linki vermesem olmazdı.

  not: ilk defa bir referans linki verdim.
 • dün 16.22’de binance’den aktardığım kriptoyu binance üzerinde işlem tamamlanmış görmeme rağmen an itibariyle hala kendi bünyesinde göstermeyen site. üstüne konmazlar umarım 100 doların.

  edit: konmadılar.