• siparişimi kargo şirketi ulaştırmayıp kendi kendine iade sürecine sokuyor ve durumu açıklamama rağmen cevapları şu:
    "merhaba, sipariş verdiğiniz ürünler 2 kere dağıtıma çıkartılmış ve iadesini istemişsiniz."
    kanıtlayın lan. en azından teslim yapan şubeyi biraz araştırıp nasıl bir b*k olduğunu öğrenip kargo şirketini değiştirebilirsiniz.

operatöre bağlanmak için ilk sırada olup 10 dk. beklemem de ayrı bir komiklik. iade edin lan paramı. öğrenciyim ben.
  • internet sitesinden ilk siparişimi geçenlerde verdiğim, siparişimden birkaç gün sonra ürünlerin eksiksiz elime geçtiği, uygun fiyata kozmetik ürünleri satışı yapmakta olan bir firmadır. açıkçası alışverişten memnun kaldım, siparişim eksiksiz ve kırılmaları vs. önlemek için patpatlarda geldi. sadece sipariş ettiğim iki ürünü iade etmek durumunda kaldım. iade konusu biraz karışık, internet sitelerini uzunca inceledikten sonra nasıl yapılacağını anladım. onun dışında bir sıkıntı yaşamadım.
  • süper hızlı gönderi yapmasının yanında, "kasa önü fırsat" adı altında son kullanma tarihi 4 ay geçmiş ürünleri satmaya çalışan daha doğrusu satan firma. bir de kargo paketi içerisinde yer alan belgeye "kontrol edilmiştir" damgası basılmış. neyi kontrol ediyorlar acaba?

konuyla ilgili kendilerine mail attım. bu ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet verebilecek aksaklığa işaret ederek iadeyle uğraşmak istemediğimi özellikle belirttim. 3 kuruşluk ürün için 10 kuruşluk eziyete gerek yok dedim. bana gelen cevap ise dalga geçer gibiydi.
    "iade etmek istediğiniz ürünü iade sebebini de yazarak x kargo firması ile gönderim yapabilirsiniz" oldu.
  • sitesinde tepede "kapida odeme kolayligi" yazan, ama odeme kismida boyle bi secenek sunmayan, bununla ilgili iletisime gecince de "malesef kapida odeme secenegi mevcut degildir efendim sadece kredi karti ile alım yapabilirsiniz." diyen "cosmetic station"

almak istedigim sampuan stoklarinda yuzlerce adet gozukuyor. tr'de uretimi duran bu sampuanin * ellerinde yuzlerce olmadigindan eminim. bunun icin stok bilgisi sordugumda da sorumu gormelerien ragmen * 1 haftadir cevap verme zahmetine girmediler. adamlardan urun satin almak istiyorum ama kendileri sanki satmak istemiyormus gibi bir hava icerisindeler.

sonuc olarak oneriyorum ya da oneremiyorum bile diyemiyorum zira henuz kendilerinden alisveris yapmama dahi izin vermediler, pekte umurlarinda degil gibi bu durum. (bkz: tok esnaf)
  • kişisel bakım ürünleri konusunda en uygun fiyatı bulduğum kozmetkçidir. özellikşe deodorant konusunda tek geçerim.
hesabın var mı? giriş yap