şükela:  tümü | bugün
  • sysop yardimcisi, ikincil sysop.
  • pek değerli , son teknoloji delisi arkadaşım (bkz: ipod) (bkz: sony). severiz kendisini ziyadesiyle*` :babelfish`..
    aka. wish
  • seneler oncesinde, ilk acildigi zamanlarda ttnet irc sunucunda tanistigim eski/saglam dost:)
    simdilerde ise c ile program yazmaktan gınaa gelmiş fransa fatihi
  • es bbs'teki $eyim.
  • yuvasına geri dönmüş, hoşgelmiş sefalar getirmiş, dünyanın nekadar küçük olduğunu birkez daha göstermiş muhterem host.
  • co-sysop: sisoplarla ortaklıkta bulunan, sisop yardımcısı kişi.

bir cosysop güzellemesi. (bkz: sysop)

onlardı sysoplara yardımcılık eden, bbs'lere en sık bağlanan. kullanıcıları gerektiğinde tatlı-sert dilleriyle* uyaran onlardı. bbs için varını yoğunu ortaya döken, tartışma adabını öğreten onlardı. hitnet forumlarını, yogurt meselesini onlardı yücelten. bizi ölümden onlardı kurtaran.

ve mini bir koçaklama, bir nevi reklam:
    ve onlardı, lord'daki karizmaları bir haftada dağılan.*

güzelleme devam ediyor:
    kosisoplardı, sistemin çalışmasından ikinci derecede sorumlu olan ve bu yüzden hiç bir zaman "abi çöktü galiba, yanıt vermiyo bbs" telefonlarına muhatap olmayan. onlardı, hayır beşlerdi... hayır hayır ... birlerdi!

(bkz: ssg) (bkz: es bbs)
  • zamanında gamextreme interaktif ansiklopedi'ye çok büyük katkıları olmuş, özlenen adam.. en son "abi iş güç çok yoğunum.." haliyle hatırlıyorum, umarım mutlu ve rahattır..
  • c'de yazmadıgı sey kalmayan...yakın zamanda abartıp bir os yazar diye beni korkutan eşim..dostum..arkadaşım..yandaşım..followship of the solaris project'in yoldaşlarından biri..diğeride benim tabi
  • en son mac adreslerini match etmeye cali$irken gorulen, programlama ve networkde takilinan bir $ey oldugu zaman sorulabilecek ender ki$ilerden, dost ki$i.
  • butun cabalarima ragmen mor desktoptan* ve javadan vazgecmeyen fransizca klavye adami, monsieur*.