şükela:  tümü | bugün
  • bılınmedık ortamlarda da oynayıp mılletı kıl edebılırler
    -(vurulduktan sonra)kim lan bu arcadia
    -hıs.. shu arkadakı kız abı.
    -heaaaa.. lan map degıshtırelım derım ben
  • en azından iyi niyetli oluyolar. deniyolar şanslarını. ama uzun süre dayananını görmedim. bunun yanında çok komik olaylara vesile oluyorlar (takım arkadaşını oyun başında bıçaklama, eline tabanca alıp deli dana gibi sahada gezinmece, bir sniper onu indirince "ay nerde bu ya nasıl vurdu hile var" nidaları...) evlere şenlik oluyolar.
  • bu hatunlardan bir tanesi büyük bir heyecanla oyuna adapte olmuştur; durumdan pek de memnun olmayan arkadaşın yanındaki masada oturmaktadır.

kızcağız- counter'lar hede de, birinde büyük bi silah var. bomba da atabilir. senin yanına geliyo sanırım. dikkat et.. bidi bidi...
    cool arkadaş - ben sizden değilim.
  • erkek arkadaşlarıyla daha fazla zaman geçirme amaçlı kişilerin hatrı sayılır bir bölümünü oluşturduğu güruh.
  • ilk basta erkekler arasindaki counter muhabbetine kil olsalar da zamanla dayanamayip "du bi deneyeyim şu olayi" diye once kuzenlerin evinde gizli gizli oynamayi denedikten sonra ilk counter muhabbetinde "aaa hadi ben de gelip sizle oynamayı deneyim" derler. herkesi sasirtip sonraki counter partilerine de cagirilirlar zamanla. 2-3 erkegin ayni anda psikopat gibi bicakla saldirmalarina maruz kalirlar. (bkz: kendimden biliyorum) en sevdikleri silah sniper'dir. eglenceli olur onlarla oynamak, sevin onlari.
  • baltik ülkelerinde bolca olan counter hastalarıdır. buyuk turnuvalara filan katılırlar... dimswarta bile hs cekerler.
  • yeni sürümde oyuna mikrofonla konuşma özelliği eklendikten sonra, varlıklarının benimseneceğini düşündüğüm (fakat yanıldığım) counter strike oyuncuları.

oyuncu 1: abi sesi duydunuz mu?
    oyuncu 2: evet lan, kız mı bu?
    oyuncu 3: yaşın kaç senin?
    bayan oyuncu: 21
    oyuncu 3: sittir lan! sen olsa olsa 12 yaşında bi bebesin.
    oyuncu 2: bize kızım diye yutturmaya çalışıyor ipne.
    oyuncu 1: sana kaset yapalım lan sesin pek yanık.
    diğer oyuncular: ehehe, ehiehi, zuhahaha, muhaha

bu kadar küfüre maruz kalan zavallı bayan oyuncu şayet oyunun en iyilerindense, erkek oyuncular, bir bayan tarafından sollanmış olmaktansa bir bebe tarafından sollanmış olmayı tercih ederler ve de bir bayanla konuşma fırsatını kaybederler. çok üzücü.
  • nedense bunlarin hepsi kizil sacli oluyor(en azindan benim gorduklerim). millet bu kisilere yavsamak icin ya vurulduktan yada vurduktan sonra arkasina donup "aslinda hata yaptin, reload yapmicaktin" "sag sol yapsaydin yaaa awp vardiiii" gibisinden cs hakkinda egitici seyler zirvalamaya baslarlar.kizlari tavlama konusunda basari oranlari ayri bir merak ve sohbet konusudur ayrica
  • zamaninda jagged alliance da oynamis, pek cok oyuncunun kafasini patlatmis mathilda vardir. susturucusu vardir, fazla konusmaz, frag ina bakmaz, awp nin tadina bakmaz, botlarla frag yapmaz, sadece sinirsizca kafa patlatirdi kendisi, antremanlarin dayakcisiydi.

(bkz: counterstrike son sozleri/#722102)