şükela:  tümü | bugün
3266 entry daha
  • 1.5 yıldır hep aynı ranklarda saydığı oyun.

olmuyor yani ne diyeyim zorla güzellik de olmaz. eğlenmeye giriyoruz artık ilerleme gibi bir isteğim yok.(buraya üzgün bir ifade rica ediyorum)
  • rank delisi olmayan, tek derdi muhabbet ederken oynamak olan ekip varsa katilmaya acigim. yesillendiriniz :)

not: dmgye kadar yukselip 1 senedir oynamadim.
  • boş verin oynamayın, en azından rekabetçi oynamayın. seçkin hesaplı giriyorum her oyun 4-5 tane hileci var bu aralar. öyle vurulunca ağlayan biri değilim. göstere göstere yapılan, scar alıp duvar arkası 2-3 kişi vurmalar, ssg ile herkese hs atıp ace yapmalar falan. boku çıkmanın da boku durumu var. 150 win olsun ow izleyeyim diye kasıyordum da olacak gibi değil. bu hile yapanlara bakıyorum 2k-3k saati olan adamlar bunlar. son oyunda hile açan suprem falan vardı. faceit maçları çok daha keyifli.
  • an itibariyle cs:go tarihinin ilk "cryptocurrency" ödüllü turnuvası belarus'un başkenti minsk'te düzenleniyor.

betting'de vesairede kullanılmak üzere blockchain based bir coin yapmışlar (level up coin-luc) ve ödülü bunun üzerinden vereceklermiş. toplam ödül havuzu 100000$ değerinde görünüyor. bana büyük bir scam olacakmış gibi geliyor ya, hayırlısı. takipçisi olacağım bu mevzunun.

bu arada turnuvada space soldiers da var. hatta şu an yarı finalde godsent karşısında. ilk harita olan cache'i 16-10 kazanarak 1-0 öne geçtiler. az sonra ikinci harita mirage başlar. türkçe yayın da var ama kulak ve beyin siken iki tane gerizekalı yüzünden ingilizce yayında online'ım: https://p2l.tv/streams/38