şükela:  tümü | bugün
3099 entry daha
  • buna da hile demeyin beyler. ayıp ama adam tertemiz oynamış. adamda hile yok oyuncu koltuğu var. ondan bu kadar güzel vuruyo.

not: reportladım piçi.
  • https://www.youtube.com/watch?v=vb_glszsgum&t=38s

arkadaşlar bu adamda sanırım sekmeme hilesi var.oyundaki adı nedir bilmiyorum ama adamın silahlarında geri tepme sıfır.

tanım: hileden temizlenmesi gereken oyun.
  • çaylakken yazdığım ama kimsenin yazdığım entry'i okumadığını düşündüğüm başlık.

mart 2015'de silver 3 olarak başladığım csgo da, yaklaşık 6-7 aydır global seviyesindeyim. esea premium liglerinde de oynadım, faceit (premium hiç kullanmadım) de oynadım. main account da 2900 saatim var smurf hesapları da sayarsam yaklaşık 4k oyun saati sürem var.

diyeceğim o ki; ben burada konuşulanlar kadar hileye takmıyorum,bu oyunda 2 gerçek var. 1. hile,2.toxic player fazlalığı. ilk başlarda bunlara çok çok fazla takılırdım ama bunu engellemenin yolu olmadığını anlayınca sadece kendi oyunuma bakmam gerektiğini anladım. çaylakken bir entry de okuduğumu hatırlıyorum, şimdi bulamam sanırım, ''adamın profilinde 6 7 sayfa hile diye yorum yapmışlar daha nolacak amk''. yani yanlış anlaşılmasın kendimi övmek için demiyorum ama aynı yorumlar bende de var ki hatta adamın biri cheating on esea yazmış.

şahsi düşüncem insanların kendi yapamadıkları şeyleri karşı taraf yapınca hile sanmaları, hele ki daha ilk round dan 3 tane hs attı diye ''hack, gg'' yazanları hiç saymıyorum. özellikler türklerde gördüğüm bir özellik kapıdan vurdu diye yahut 2-3 hs yi ardarda attı diye hile deyip oyunu bırakmaları. bunun düşünmemdeki en önemli sebeplerden biri de lise arkadaş grubum var onlarla online oyuna girdiğimizde benim rankımdan ötürü yüksek rütbeli oyuncularla karşılaşıp adam bunu 2-3 vurunca hemen hile diye başlamaları. ben de aynı adamla oynuyorum bana göre adam tertemiz oynuyor ama bütün takım arkadaşlarım hile diye ağlıyordu.

sadece main accountum için konuşuyorum 2900 saatlik oyun süremde bu başlıkta yazılanlar kadar hileyle karşılaşmadım, tabiki mevlanalar, wh lar,aimlocklar gördüm ama profesyonel arenada bile hile yüzünden ban yiyen oyuncuları gördükten sonra community de bu hackleri görmezden gelebiliyorsunuz.

toxic player olmadan,hileye hurdaya takılmadan sadece kendi oyununuza bakın gençler, bu adam hile amk diye çok takılırsanız oyunu oynayamazsınız. eklemek isteyen olursa steam profil linkimi de aşağıya bırakıyorum, benim en çok zevk alarak oynadığım fps csgo kimseler kusura bakmasın oyunu kötületmem (bkz: swh)

http://steamcommunity.com/…files/76561198103157054/
  • cok basit bir spray control’u bu adam hile yapiyor diye buraya servis edenleri gordugumuz baslik. spray konusunda cok da basarili olmayan sahsim bile yukardaki videoda yapilan kadarini yapabiliyor. oyuna baslamak isteyip de su basligi okuyan bir insan butun maclarda hile yapiliyor zanneder. karsinizdaki insanlar sizin yapamadiklarinizi yapiyor olabilir gencler, sizden iyi olabilirler. yuzlesip kendinizi gelistirmeye bakin. tavsiyem buyuk turnuvalardaki maclari izleyin bol bol. ya da madem karsinizdaki asagi yukari herkesin hile oldugunu dusunuyorsunuz, oynamayin. bu sartlarda zevk alabiliyor olmak pek mumkun gozukmuyor.
35 entry daha