şükela:  tümü | bugün
3184 entry daha
  • az önce en zevkli rekabetçimi oynadığım oyun.
    map : inferno

ct başladık. 3 kişilik rus clanı vardı takımda.
    11-4 ilk yarıyı verdik. 14 fragla takımda en iyiydim. kalanlar 7-8 arası geziyordu. karşı takımda awpci bi eleman vardı uçana kaçana sıkıyordu. her round 2-3 kill yazıyordu.

2. round t de yine kötü başladık. ilk roundu da verdik. sonra 1-1 yaptık. sonra 4-1 geri düştük tekrar. awp ci eleman 3. roundda awpaini almış b'ye koşup tak tak alıyordu. maç roundunda molotof alıp, spawn noktamın da önde olmasıyla koşup o elemanın noktasına attım. o an maçın seyri değişti. awpsini düşürdü. ben yerden aldım. maçın son rounduna kadar bırakmadım desem yeridir. 10 round üst üste alıp efsanevi mi comeback yaşadık.

size bişi ifade etmeyebilir ama ben baya mutluyum. gg yazarken rakibin beni wh ile cheater diyerek suçlaması da ayrı keyifliydi.
  • biraz önce 200 pingle oynadığım için internete ana avrat sövdüğüm güzide oyun.
  • cross koyamayan 100 saatlik angutların faceit'i de keşfettiği oyun. esea'ya para mı verelim şu devrandan sonra?
  • birbirine saygısı olmayan, tanımadığı birilerine hiç bir neden yokken "angut, amprik" diyenlerin mümkünse turkish pro leauge'e gelmemesi gereken oyun. nitekim geldikleri gibi giderler bu kafayla.
  • mge seviyesi ciddi oynayan takim ariyorum. rifler ihtiyaci olan yesillendirsin.
26 entry daha