şükela:  tümü | bugün
3728 entry daha
 • bıçağımı satışa çıkardığım oyundur

  huntsman knife

  normal fiyatı 250 tl civarı, 180 tl bırakıyorum, ilgilenenler yeşillendirsin*
 • rekabetçi modunda başlangıçta silver-nova arası kişiler çok kötü olduğu oyun

  yıllar sonra yeni başladığım ilk defa da bugün maç attığım üst üste galibiyet alınca hatta tklar atınca direk 20 saat molası verdi.
  araştırdım ilk 10 maç boyunca 2 maçta bir bunu vercekmiş sıçtık.
  silver 1 olmama rağmen millet novayım diyor ama tamamen hüsran. 2 maç yaptım birinde 29 diğerinde 33 yaptım herkes ölü gibi.

  işin garibi ben de unuttum oyunu sağlam biri gelse sıçıcam yani sıfır kalite. neyse bakalım bu 20 saat sonrasında benim seviyemde kişiler çıkar umarım.
  umarım çıkar da soğurum oyundan. zaman kaybı ya. nerden bulaştıysam amk. 8 yıl önce cs 1.6 ile bırakmıştım pc alınca cs go başladık mal gibi.

  edit: 39 yaptım lan dünden daha da iyiydi. ama bu sefer rakipler genel olarak ortalama daha iyi düne göre. neyse bir 20 saat daha beklicez.
  10 maç olana kadar 2 maçta bir çile çektircekler anladık. asıl mesele bu 10 maçı böyle hep 1.likle bitirirsem iyi fark atarak bakalım hangi rütbe ile başlicam. heyecanla bekliyorum. editlencek.

  edit2: maçların genelini 30+ ile kapattım. 9 galibiyet 1 saçma sapan yenilgi ve 1 saçma sapan beraberlik rütbem ise altın nova oldu. yani novanın son. bundan sonra keleş. daha iyisini bekliyordum. neyse bakalım

  edit3: bu arada cs 1.6daki kalitem yok. iyi biri gelince ağzıma sıçcaktır ancak hala gelemedi. büyük ihtimal keleşlerden sonrakinde baya zorlancam.
  ama düşünün novalar ne kadar kötü. daha bugün maç atıyoruz işte beraber kaldığım maç. son el 15-14 öndeyiz. herkes b gidiyor ben unuttum deagle alayım dedim son el para da var zaten. ben deagle alırken tüm takım benle gelmeye başladı asdflasfldşklsafd
  sonra deagle aldıgımı görünce hepsi benle beraber tekrar döndü. sonra tünelde 4 kişiyi awp ile ardı ardına indirdim. 4ü tünel rush 1i orta rush atmış d2 mapında. bizim takımın 4ü de öldü. 4 kişiyi vurmama rağmen berabere kaldık.

  mağlubiyetten bahsetmicem. ağlayasım geliyor bildiğin böyle bir şey.
  hayır inanın bok gibiyim alışamadım ama nova ve altı çok kötü. keleşlerden medet ummam gerekcek

  edit4: şuan 10 win var. şunu buraya yazıyorum. iddia ediyorum ki 50 winde çok rahat en az lem olacağım.
  global diyecektim de demiyorum. neyse lem olunca kaç winde olduğumu ve global olunca kaç win yazıcam. hadi bakalım.
5 entry daha