şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
4011 entry daha
 • an itibariyle battle royale modunu duyurmuş oyun.

  http://counter-strike.net/dangerzone

  (bkz: csgo danger zone)
 • beklenen güncellemede cs 1.6'daki gibi ct takımına kalkan getirileceği söylentisi var.

  edit: ben yazarken battleroyale modu geldi.
 • bugün itibari ile free 2 play olmuştur. ücret ödeyerek alan oyuncular rozet elde edecek. ayrıca güncellemeden önce oluşturulmuş tüm hesaplar prime statüsüne yükseltildi. danger zone modunda 250 tecrübe puanı alırsanız hatıra mp5 - lab rats isminde bir silah kaplaması kazanacaksınız. bu sadece ücretli hesaplar için geçerli.
  kaynak

  düzenleme:
  öncelikle oyun tamamen f2p oldu, sadece offline modlar değil. ikinci olarak yeni gelenler prime statüsünü hemen satın alabilecek diye bir şey yok. 21. seviye olmaları gerekli öncelikle. bir süre sadece seçkin oyuncularla eşleşerek yeni gelenlerden ayrı oynayabilirsiniz. ücret ile alınmış hesaplara sadakat broşu isminde bir rozet verildi.

  güncelleme notları*:
  [cs:go - tehlike bölgesi]
  -bugün, tehlike bölgesi isimli cs:go'nun taktiksel oynanışı ile harmanlanmış hızlı tempolu battle royale oyun modunu duyuruyoruz.
  -tehlikeli alan oyun modu tek kişi veya iki ya da üç kişilik takımlar halinde oynanabilir.

  [oynaması ücretsiz]
  -cs:go artık oynaması ücretsiz. daha fazla detay için sss
  -tehlikeli alan güncellemesi öncesinde cs:go oynamış bütün oyuncular profillerinde sergileyebilecekleri sadakat broşu edindiler.
  -mevcut bütün oyuncular seçkin hesap statüsüne yükseltildi.
  -seçkin statü halen sizi sadece seçkin oyuncularla eşleştirmekte.
  -ek olarak, seçkin hesap statünüz size yeni hatıra mp5-sd | lab rats (yeni oyun modunda tecrübe puanı kazanmanız gerekmekte) ve yeni tehlike bölgesi kasası kazandırıyor*.

  [tehlike bölgesi kasası]
  -bugün 17 adet topluluk tasarımı silah kaplaması ve nadir özel eşya olarak ufuk kasası bıçakları içeren yeni tehlike bölgesi kasasını sunuyoruz.
 • danger zone adında bir battle royal modu eklenmiş oyun. f2p olmuş ancak sadece offline modlar için. yeni bir kasa gelmiş. yeni modu operasyon gibi yedirmeye çalışmışlar sanırım. ama yemedik. inşallah cs go'yu öldüren hamle bu olmaz.
 • buralar karışır. cs go için milat günlerden biri. hem battle royale geldi hem de oyun f2p oldu.

  f2p olması pratikte çok bir şey etkilemeyecek çünkü oyunu ücretsiz oynayanlarla eski sahipler eşleşmeyecek. hile vs korkusu olmasın.

  br modu enteresan gelişmelere yol açabilir. diğer br oyunlarına darbe vuracağını sanmıyorum güzel bir yan mod olur gibi.
 • battle royale modası geçerken geriden akıma yetişmeye çalışan oyundur.
 • az önce gelen güncelleme ile battle royale modu gelmiş oyundur.
  edit.izlenimlerden sonra editlenecek
 • battleroyale sıkmaya başladı bile..
  artı free olmasından dolayı hileci dolup taşacak..
 • bu güncellemeyi yapmak için çok geç kaldı. pubg ve fortnite'dan hemen sonra getirmiş olsa hem kullanıcı kaybetmeyecek hem de daha fazla kullanıcı cekecekti. diğer battle royale oyunlarına kayan arkadaşlar ilk oyunlarından sonra tadını alamayıp pubg, fortnite ve cod'a geri dönecektir.
 • ben beğenmedim. 16 kişi ne ya 100 kişi indir ne var ne yok tarayalım.
116 entry daha