• bu aralar sık oynadığım oyun. üç tane pırpırım var. üst çavuş gibi bir şeyim sanırım. bazen oyuna alt devreler katılıyor erler onbaşılar. param olmayınca awp alıyorum onlardan. bombayı onlara kurduruyorum. gayet eğlenceli. ruslar hariç. adamlar girip susmaksızın bağırarak geyik çeviriyorlar.
  • yeni baslayacaklara tavsiyem:baslamayın. (buyuk harf) neden derseniz,zamaninda baslayan alip basini gitti de ondan. caniniza okurlar.
  • her summer sale'de bir sure uzak kalmak sart oluyor bu oyundan. ben keza yine magarama kapanmis, cenin pozisyonu almis bir halde ban dalgasini bekliyorum su an.
    https://www.youtube.com/watch?v=mnyw21wbys4
  • rütbe mevzusunda çok pis ters köşe oldum.
    geçen pubda bir kasmışım 2 tane keleşli rütbe oldum yan yana çapraz.
    sonra çıktım başka sw girdim silver 1 fdsaşklafklsdsfd

meğer rekabetçi oynamak lazımmış.

bu arada gtx 1050ti ve ryzen 5 2400g ile bu oyun kasıyor bende.
    yıllar önce oynardım cs. yine kasardı. allahın hikmeti işte. diyor ki oynama cs.
  • oynayanlara eğlenceden daha çok hırs veren bir oyun. bağımlılık yaratabilir. oyuna değil kumara
  • yeni tasarım menü için konuşursak gayet güzel olmuş.

ancak oyun içindeki bazı değişiklikler şimdilik çok can sıkıcı. özellikle silah yarışı gibi modlarda oyun sonu göstergeleri çok kötü olmuş.

ayrıca kimse bahsetmemiş ama yeni güncelleme ile birlikte sizin attığınız decoy bombası artık rakibin radarında düşman olarak gözükmek yerine sizin radarınızda dost olarak gözükecek.

önceden direkt görmeseniz bile radarda gözüktüğü için decoy olduğu çok barizdi. şimdi sadece ses duyacağınız için kafa karıştırabilir.

bir de tamamen oyundan sildikleri tec9' u bir adam etseler fena olmayacak. gelen düzeltmeye rağmen cz75' in alternatifi yok resmen.
  • son guncellemeden sonra. mac icinde ortalama 2 dk bir saniyelik donmalar yasadigim oyun. fps drop yok ping sabit lakin oyunda manasiz bir lag yiyorum.

benzeri problem yasayipta hallenden varsa yesillendirirse sevininirim.
  • k-pax filmini izledikten sonra nedenini bilmediğim bir şekilde bu oyunu silme ihtiyacı hissettim. rütbem globaldi. sileceğime hesabı satayım bari dedim. satıp kurtuldum. ömrüm uzamıştır heralde. bu olay olalı 1 yıl kadar oluyor sanırım.

dipnot: oyunu bırakma sebebim hile değil.
  • rekabetçi modunda başlangıçta silver-nova arası kişiler çok kötü olduğu oyun

yıllar sonra yeni başladığım ilk defa da bugün maç attığım üst üste galibiyet alınca hatta tklar atınca direk 20 saat molası verdi.
    araştırdım ilk 10 maç boyunca 2 maçta bir bunu vercekmiş sıçtık.
    silver 1 olmama rağmen millet novayım diyor ama tamamen hüsran. 2 maç yaptım birinde 29 diğerinde 33 yaptım herkes ölü gibi.

işin garibi ben de unuttum oyunu sağlam biri gelse sıçıcam yani sıfır kalite. neyse bakalım bu 20 saat sonrasında benim seviyemde kişiler çıkar umarım.
    umarım çıkar da soğurum oyundan. zaman kaybı ya. nerden bulaştıysam amk. 8 yıl önce cs 1.6 ile bırakmıştım pc alınca cs go başladık mal gibi.

edit: 39 yaptım lan dünden daha da iyiydi. ama bu sefer rakipler genel olarak ortalama daha iyi düne göre. neyse bir 20 saat daha beklicez.
    10 maç olana kadar 2 maçta bir çile çektircekler anladık. asıl mesele bu 10 maçı böyle hep 1.likle bitirirsem iyi fark atarak bakalım hangi rütbe ile başlicam. heyecanla bekliyorum. editlencek.

edit2: maçların genelini 30+ ile kapattım. 9 galibiyet 1 saçma sapan yenilgi ve 1 saçma sapan beraberlik rütbem ise altın nova oldu. yani novanın son. bundan sonra keleş. daha iyisini bekliyordum. neyse bakalım

edit3: bu arada cs 1.6daki kalitem yok. iyi biri gelince ağzıma sıçcaktır ancak hala gelemedi. büyük ihtimal keleşlerden sonrakinde baya zorlancam.
    ama düşünün novalar ne kadar kötü. daha bugün maç atıyoruz işte beraber kaldığım maç. son el 15-14 öndeyiz. herkes b gidiyor ben unuttum deagle alayım dedim son el para da var zaten. ben deagle alırken tüm takım benle gelmeye başladı asdflasfldşklsafd
    sonra deagle aldıgımı görünce hepsi benle beraber tekrar döndü. sonra tünelde 4 kişiyi awp ile ardı ardına indirdim. 4ü tünel rush 1i orta rush atmış d2 mapında. bizim takımın 4ü de öldü. 4 kişiyi vurmama rağmen berabere kaldık.

mağlubiyetten bahsetmicem. ağlayasım geliyor bildiğin böyle bir şey.
    hayır inanın bok gibiyim alışamadım ama nova ve altı çok kötü. keleşlerden medet ummam gerekcek

edit4: şuan 10 win var. şunu buraya yazıyorum. iddia ediyorum ki 50 winde çok rahat en az lem olacağım.
    global diyecektim de demiyorum. neyse lem olunca kaç winde olduğumu ve global olunca kaç win yazıcam. hadi bakalım.

edit5: tam 51. winde çift keleş oldum. hep takım saçmalıklarından. tamam lem olamazdım ama dmg olurdum amına koyim.
    neyse çift keleş olduk allaha şükür. dmgden sonra saymayı bırakcam zaten. ama şuna eminim ki. 100 wine çok rahat supreme olurum. hadi global demeyeyim ayıp olcak.
    ama şöyle olurum arkadaş bulurum oynayacak anca öyle. yoksa randomly girince oyuna çok zor 100 winde supreme olmak.
    misal 50 winde cidden çok rahat lem olurdum. takım ile oynayasaydım hep. gerçekten çok iğrenç insanlar geliyor takımına. tüm takımı oyundan soğutuyor. önüne gelene retard, noob vs diyor amk rusları. öyle yani.
    50 winde lem oluruz dedik çift keleş olduk.

hadi bu seferde 100 win için hedef koyalım. diyorum ki, takım bulur isem 100 winde supreme. bulamaz isem 100 winde çok rahat lem olurum. ahanda buraya yazıyorum.

edit6: tam 70. winde dmg oldum. ama takımsız oynuyorum. takımsız oynamanın kötü yanı bu. çoktan dmg olmam gerekirken kaç kez boş yere kaybettik.
    tahmini 100. winde yine büyük sıçışlar takım bokluğu abartılı olmaz ise lem olurum gibi duruyor. en kötü le kesin olurum 100. winde. ama supreme imkansız.
    ulan şaka gibi amk 70 winde dmg ne lan. unutmuşuz cs mantığını yeminle. kalmamış o eskiden 1.6daki bomba iq kalitesi ve aim. aimler yerde.

edit7: evet hesaplar hiç çarşıyı tutmuyor. tam 100. winde le oldum. ama bu sefer cidden çok troll geldi. zordu yani. zor olduk amk.
    işin garibi nedense hep düz hesap rütbe atlıyorum. ya hep 10un katında level atlamam da ayrı garip. bu arada takımsız oynuyorum hep. takım olsaydı şu an globaldık amk. işin garibi hala bok gibi oynuyorum ama takımsız nasıl le oldum çözemedim.

edit8: off. le oldum ama bu böyle olcak iş değil. bıktım. 2 ay mı ne oldu başlayalı. 2 ay eğlendim, sinirlendim. ama oyun oyun nereye kadar. benlik bu kadar. bırakıyorum. daha mühim şeylerle uğraşmak lazım.
  • son güncelleme ve arayüzü aktif etmek için; steam üzerinden oyuna sağ tıkladıktan sonra özelliklere girip oradan başlatma seçeneklerini ayarla bölümüne -panorama yazıp tamam diyoruz ve oyuna giriyoruz. bu kadar.
hesabın var mı? giriş yap