şükela:  tümü | bugün
  • a perfect circle'in son albumunden bi parcanin adi.
  • tam ismi 50 karaktere sigmamakta israr eden; "counting bodies like sheep to the rhythm of the war drums" olan sarkidir. animasyonlu bir klibi vardir ve;

http://www.aperfectcircle.com/bodies.html

buradan izlenebilir.
  • thirteenth step'in en sert, en guzel, en esaslı parcası pet'te geçen bir yan cumlecik gibi bir seydi bu, remixini de yapmıslar.
  • efendim, aslen the thirteenth step albümünden pet isimli şarkının bir remix'i olup, içinde trent reznor'un parmağı olması da muhtemeldir, zira şarkının endüstriyel havası nine inch nails'ı çokça andırmakta, arada sırada "yargh!" diye çığıran abinin sesi trent reznor'a tesadüf olamayacak derecede benzemektedir.
    klibi ise, sevimli pofuduk koyunlar ve canlı renklerle süslenmiş olmasına rağmen (veya tam da bu yüzden) flash ile üretilmiş en ürkütücü iştir kanımca, geceleri izlenmeyesidir (bkz: amman diyeyim).
  • insanın rüyasına girebilen bir şarkı. etkileyici..*
  • don't fret precious i'm here, step away from the window
    go back to sleep
    safe from pain and truth and choice and other poison devils,
    see, they don't give a fuck about you, like i do.

count the bodies like sheep

counting bodies like sheep
    to the rhythm of the war drums

count the bodies like sheep

go back to sleep
    go to sleep

i'll be the one to protect you from your enemies and all your demons
    i'll be the one to protect you from a will to survive and a voice of reason
    i'll be the one to protect you from your enemies and your choices son
    they're one in the same, i must isolate you
    isolate and save you from yourself
  • jason freese kardeşimizin 'tenör' ve 'bariton' saksafon çaldığı bir a perfect circle parçası.
  • anlatılmaz yaşanır bir a perfect circle çalışması. bir kere dinlemek asla yetmez.

2.57'deki 'go back to sleep' çıkışı ile söylenecek kelime bırakmaz.

klibi can yakar.
  • amerika, savaş, petrol, lanet bir sistem... televizyonla oyalanan, uyuyan koyunlar... 6 dakika 10 saniye... a perfect circle tokadı!
  • şarkının klibinde, uyanan ve televizyonları kırmaya çalışan koyunlar yönetim tarafından değil de diğer koyunlar tarafından "işaretlenmekte" ve sonrasında üzerinde hain yazan bayraklarla öldürülmektedir. daha basit nasıl gösterilebilirdi bilemiyorum.